تاریخ انتشار : سه شنبه 24 بهمن 1402 - 8:01
کد خبر : 16420

بانک ملی ایران، حامی اصلی جشنواره فیلم فجر

بانک ملی ایران، حامی اصلی جشنواره فیلم فجر

چهل و دومین جشنواره فیلم فجر که در این دوره با حمایت بانک ملی ایران برگزار شده بود، با اعلام برگزیدگان بخش ملی و بین الملل در برج میلاد تهران به کار خود پایان داد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، جشنواره فیلم فجر، در چهل و دومین دوره خود، بانک

چهل و دومین جشنواره فیلم فجر که در این دوره با حمایت بانک ملی ایران برگزار شده بود، با اعلام برگزیدگان بخش ملی و بین الملل در برج میلاد تهران به کار خود پایان داد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، جشنواره فیلم فجر، در چهل و دومین دوره خود، بانک ملی ایران را به عنوان اصلی ترین حامی مادی و معنوی در کنار خود داشت و به پشتوانه بانک ملی ایران  و سایر حامیان، شاهد برگزاری جشنواره ای پرشور و سرزنده در این دوره بودیم.
طی ۱۰ روز برگزاری این جشنواره، سینماهای متعددی در ایران ۳۳ فیلم‌ حاضر در این رویداد را به نمایش گذاشتند و  فیلمسازانی از ۷۰ کشور نیز در این جشنواره حضور به هم رساندند که در مراسم اختتامیه  از برگزیدگان داخلی و خارجی عرصه هنر هفتم تقدیر شد.گفتنی است در این دوره از جشنواره ۲۲ فیلم در بخش سودای سیمرغ، ۱۲ فیلم در بخش نگاه نو و ۴ فیلم در بخش انیمیشن با یکدیگر رقابت کردند.