تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1402 - 11:39
کد خبر : 16376

تحویل ۷ هزار و ۲۳۴ واحد شهری و روستایی به متقاضیان نهضت ملی مسکن در قزوین

تحویل ۷ هزار و ۲۳۴ واحد شهری و روستایی به متقاضیان نهضت ملی مسکن در قزوین

وزیر راه و شهرسازی خبر داد که امروز شنبه در سفر به استان قزوین ۷ هزار و ۲۳۴ واحد شهری و روستایی نهضت ملی مسکن تحویل و واگذار خواهد شد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانکگ مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه

وزیر راه و شهرسازی خبر داد که امروز شنبه در سفر به استان قزوین ۷ هزار و ۲۳۴ واحد شهری و روستایی نهضت ملی مسکن تحویل و واگذار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانکگ مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه همزمان با نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، عازم قزوین می‌شود تا ضمن بازدید از پروژه‌های حوزه راهداری و راهسازی استان، در مراسم تحویل واحدهای شهری و روستایی نهضت ملی مسکن شرکت کند.

در این سفر در مجموع ۷۲۳۴ واحد مسکونی شامل ۵۱۰۰ واحد مسکونی روستایی، ۳۶۲ واحد بازآفرینی شهری، ۱۲۲۲ واحد مسکونی انبوه سازی و ۵۵۰ واحد مسکونی خود مالکی در استان قزوین با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح می‌شود.

واگذاری ۱۱۱۹ قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت (پویش خانواده مهدوی)، احداث راه اصلی به طول ۴.۵ کیلومتر و افتتاح ۲۲ پروژه راهداری از دیگر برنامه های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین است.

بذرپاش در این سفر از تقاطع قزوین_ الموت و روند اجرای این پروژه بازدید خواهد کرد.

واگذاری و بازدید پروژه های مسکن مردم(مهرگان) از دیگر برنامه‌های این سفر است.

همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی، عملیات آماده سازی ۲۶ هزار قطعه زمین روستایی(دهکده شهری) نیز آغاز می‌شود.

افتتاح پروژه های راهداری و عملیات خدمات زیربنایی (عظیمیه) استان نیز در برنامه سفر وزیر راه و شهرسازی به قزوین قرار دارد.

بذرپاش پس از حضور در جشن جوانی جمعیت، در جلسه شورای مسکن استان قزوین نیز شرکت خواهد کرد.

توجه و نظارت دقیق به کیفیت ساخت همواره مورد تاکید و از مطالبات جدی وزیر راه و شهرسازی از مدیران کل راه و شهرسازی در استان‌ها بوده است.

برچسب ها : ،