تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1402 - 9:42
کد خبر : 16309

پیام مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن‌ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن‌ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی، فرا رسیدن ۲۲ بهمن‌ماه، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به همکاران، بازنشستگان، سهامداران، مشتریان، ذینفعان و خانواده بزرگ پست‌ بانک‌ ایران تبریک عرض نمود. متن پیام دکتر شیری به این شرح است: اوراق تقویم پر حادثه‌ی جمهوری اسلامی ایران هربار که به ایستگاه

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی، فرا رسیدن ۲۲ بهمن‌ماه، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به همکاران، بازنشستگان، سهامداران، مشتریان، ذینفعان و خانواده بزرگ پست‌ بانک‌ ایران تبریک عرض نمود.

متن پیام دکتر شیری به این شرح است:

اوراق تقویم پر حادثه‌ی جمهوری اسلامی ایران هربار که به ایستگاه بهمن‌ماه می‌رسد در دل خود نفحه‌ایی از بهاران دارد که در خاطره‌ی جمعی ملت بزرگ ایران یادآور روزهای پر شور و انگیزه‌ایی است که در سایه‌ی هدایت و حمایت امام بزرگ امت، حضرت امام خمینی (ره) تمام سرزمین‌مان را عطرآگین کرد و حیرت جهانیان را برانگیخت.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی تمامی شهیدان راه آزادی، فرا رسیدن ۲۲ بهمن‌ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به حضور ملت شریف ایران و خانواده‌ی بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ سعادت و پیروزی همگان را خواهانیم.

بهزاد شیری
مدیر عامل پست بانک ایران