تاریخ انتشار : شنبه 14 بهمن 1402 - 12:53
کد خبر : 16049

با طرح نسیم آینده تا سقف ۳ میلیارد ریال تسهیلات ارزان‌قیمت در قالب وام قرض‌الحسنه دریافت کنید

با طرح نسیم آینده تا سقف ۳ میلیارد ریال تسهیلات ارزان‌قیمت در قالب وام قرض‌الحسنه دریافت کنید

بانک آینده در راستای ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر و ارتقای خدمت‌رسانی به طیف گسترده و متنوع مشتریان خود، نسبت به پرداخت تسهیلات در قالب طرح اعتباری «نسیم آینده»، اقدام نموده است. در طرح جامع «نسیم آینده»، انواع مشتریان بانک آینده شامل: اصناف، دارندگان پایانه فروش، کسب‌وکارهای کوچک، کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها و سایر مشتریان می‌توانند

بانک آینده در راستای ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر و ارتقای خدمت‌رسانی به طیف گسترده و متنوع مشتریان خود، نسبت به پرداخت تسهیلات در قالب طرح اعتباری «نسیم آینده»، اقدام نموده است.
در طرح جامع «نسیم آینده»، انواع مشتریان بانک آینده شامل: اصناف، دارندگان پایانه فروش، کسب‌وکارهای کوچک، کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها و سایر مشتریان می‌توانند با شرایط ویژه و ارزان‌قیمت و در قالب وام قرض‌الحسنه تا سقف ۳ میلیارد ریال، تسهیلات دریافت کنند.
این تسهیلات با نرخ کارمزد ۴ درصد و تسهیلات مرابحه با نرخ ۱۱ و ۲۳ درصد بر اساس عملکرد موجودی حساب‌های قرض‌الحسنه و کوتاه‌مدت ویژه طرح «نسیم آینده» اعطا می‌گردد.
متقاضیان محترم می‌تواند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به شعب بانک آینده در سراسر کشور مراجعه یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک آینده به‌شماره ۲۷۶۶۳۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی