تاریخ انتشار : شنبه 18 تیر 1401 - 16:56
کد خبر : 1586

دریافت گواهینامه استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ توسط بانک توسعه صادرات ایران

دریافت گواهینامه استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ توسط بانک توسعه صادرات ایران

اداره کل آموزش بانک توسعه صادرات ایران در آستانه سالگرد تاسیس این بانک موفق شد گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو ISO-10015:2019 را دریافت کند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، اداره کل آموزش این بانک برای نخستین بار گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو ISO-10015:2019 را در راستای “نظام مدیریت شایستگی”

اداره کل آموزش بانک توسعه صادرات ایران در آستانه سالگرد تاسیس این بانک موفق شد گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو ISO-10015:2019 را دریافت کند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، اداره کل آموزش این بانک برای نخستین بار گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو ISO-10015:2019 را در راستای “نظام مدیریت شایستگی” و “توسعه کارکنان” دریافت کرد.
رویکرد استاندارد فوق بر مبنای توسعه شایستگی ها بوده که به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار سازمان جهت تحقق اهداف به شمار می رود.
گواهینامه مذکور از سوی شرکت راهبران انطباق نیس (NIS) به عنوان موسسه ممیزی و صادر کننده گواهی نامه، پس از ارزیابی و تایید فعالیت های آموزشی بانک توسعه صادرات به اداره کل آموزش این بانک اعطا شد.
فرایند اخذ گواهینامه مذکور به مدت دو سال و در شرایط پاندمی کرونا با برنامه ریزی اداره کل آموزش بانک توسعه صادرات جهت ارتقای اثر بخشی سیستم مدیریت فرآیند آموزش آغاز شده بود و در تیرماه سال جاری با دریافت این گواهینامه منجر به نتیجه رسید.