تاریخ انتشار : شنبه 9 دی 1402 - 17:28
کد خبر : 15155

بهره‌برداری از ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده طی دولت سیزدهم

بهره‌برداری از ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده طی دولت سیزدهم

معاون وزیر راه خبر داد که در دولت سیزدهم ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده احداث و بهره‌برداری شد.به‌گزارش پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «محمد آیینی»، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از افتتاح و بهره‌برداری از ۲۶۰ واحد نوسازی شده در

معاون وزیر راه خبر داد که در دولت سیزدهم ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده احداث و بهره‌برداری شد.
به‌گزارش پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «محمد آیینی»، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از افتتاح و بهره‌برداری از ۲۶۰ واحد نوسازی شده در بافت فرسوده اردبیل همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده احداث و بهره‌برداری شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ضمن اعلام این خبر، گفت: در دهمین سلسله از افتتاح‌های نهضت ملی مسکن در شهر اردبیل ۲۶۰ واحد نوسازی شده به بهره‌برداری می‌رسد و تحویل متقاضیان خواهد شد. با افتتاح ۲۶۰ واحد نوسازی شده در اردبیل، مجموع افتتاح‌های واحدهای نوسازی شده در دولت سیزدهم و در بافت‌های فرسوده شهری به ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد می‌رسد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران همراهی شهرداری‌ها و ترغیب مردم به نوسازی در بافت‌های فرسوده را یکی از راهکارهای دولت سیزدهم برای نوسازی مسکن و ارتقای تاب‌آوری شهرها عنوان کرد.

برچسب ها : ،