تاریخ انتشار : شنبه 2 دی 1402 - 20:03
کد خبر : 15000

پرداخت تسهیلات ساخت بیش از ۳۱۱ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن

پرداخت تسهیلات ساخت بیش از ۳۱۱ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از بستن قرارداد تامین تسهیلات بیش از ۳۱۱ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی تا پایان ۲۹ آذرماه سال جاری خبر داد.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن با بیان این خبر

مدیرعامل بانک مسکن از بستن قرارداد تامین تسهیلات بیش از ۳۱۱ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی تا پایان ۲۹ آذرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن با بیان این خبر گفت: بانک مسکن در راستای اجرای سیاست های دولت درخصوص توسعه بخش مسکن و کمک به حل مشکل اقشارمختلف جامعه؛ از آغاز اجرای طرح نهضت ملی تاکنون برای احداث ۳۱۱ هزار و ۲۶۸ واحد مسکونی در قالب ۴۷ هزار و ۷۸۴ پروژه قرارداد ساخت منعقد کرده است.
مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به پرداخت تسهیلات ۶۷۸ هزار و ۹۳۷ میلیارد ریالی برای ساخت ۲۹۵ هزار و ۸۲۶ واحد مسکونی از ابتدای اجرای این طرح تا ۲۹ آذرماه سال جاری افزود: ۳۷ درصد از تسهیلات پرداختی مربوط به خود مالکان است.
وی در ادامه با بیان این مطلب که تا پایان اذرماه سال جاری تعداد ۷۹ هزار و ۱۹۳ پروژه برای دریافت تسهیلات طرح نهضت ملی به بانک معرفی شده اند؛ گفت: دراین بازه زمانی تعداد ۱ میلیون و ۱۰۸ هزار و ۸۰۷ نفر افتتاح حساب کرده اند.
دکتر حسینی با اشاره به توجه ویژه بانک مسکن بر مشارکت و ایفای تعهدات خود در طرح نهضت ملی ابراز امیدواری کرد با تقویت منابع بانک و مشارکت بیشتر انبوه سازان و شرکت های مرتبط در حوزه مسکن بتوان به عنوان حامی دولت به رونق و توسعه بخش مسکن موفق تر از قبل عمل کرد.

برچسب ها : ،