تاریخ انتشار : شنبه 2 دی 1402 - 18:05
کد خبر : 14999

با مشارکت بانک کشاورزی، فاز نخست گاوداری ۲۵۰۰رأسی در استان گلستان به بهره برداری رسید

با مشارکت بانک کشاورزی، فاز نخست گاوداری ۲۵۰۰رأسی در استان گلستان به بهره برداری رسید

همزمان با دومین سفر استانی رئیس جمهور به استان گلستان و با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی، طرح گاوداری ۲۵۰۰ رأسی «کشت و صنعت بشارت میانکاله» با مشارکت ۲هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، فاز نخست این

همزمان با دومین سفر استانی رئیس جمهور به استان گلستان و با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی، طرح گاوداری ۲۵۰۰ رأسی «کشت و صنعت بشارت میانکاله» با مشارکت ۲هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، فاز نخست این واحد تولیدی روز پنجشنبه ۳۰ آذرماه با حضور وزیر اقتصاد و دارایی، نمایندگانی از وزارت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی و همچنین جمعی از مقامات کشوری و استانی آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش، طرح مذکور که بزرگترین گاوداری شمال کشور است، با مشارکت بانک کشاورزی و پرداخت اعتبار ۲ هزار میلیارد ریالی توسط این بانک، در شهرستان کردکوی از توابع استان گلستان به بهره برداری رسید .

این گزارش می افزاید، فاز نخست این واحد تولیدی با ظرفیت تولید سالانه هزار تن شیر و ۱۵۰ تن گوشت و همچنین اشتغالزایی ۱۴۰ نفر به بهره برداری رسیده است که در فاز دوم از هزار رأس گاو شیری به ۲ هزار و ۵۰۰ رأس افزایش خواهد یافت.