تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 آذر 1402 - 9:17
کد خبر : 14989

بیمارستان بانک ملی ایران برگزیده بخش خدماتی بیست‌ و چهارمین همایش ملی صنعت سبز

بیمارستان بانک ملی ایران برگزیده بخش خدماتی بیست‌ و چهارمین همایش ملی صنعت سبز

در بیست‌ و چهارمین همایش ملی صنعت سبز از میان واحدهای صنعتی ،معدنی و خدماتی کل کشور، بیمارستان بانک ملی ایران در بخش خدماتی برگزیده و با اهدای تندیس سیمرغ و لوح از ریاست بیمارستان ، تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران در این همایش که با حضور علی سلاجقه معاون رییس

در بیست‌ و چهارمین همایش ملی صنعت سبز از میان واحدهای صنعتی ،معدنی و خدماتی کل کشور، بیمارستان بانک ملی ایران در بخش خدماتی برگزیده و با اهدای تندیس سیمرغ و لوح از ریاست بیمارستان ، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران در این همایش که با حضور علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و دکتر حشمتی معاونت محیط زیست ، برگزیدگان در سه بخش صنعت،معدن و خدمات سبز از سراسر ایران در سالن همایش‌های شهدای محیط زیست برگزار شد از دکتر جمالی ریاست بیمارستان بانک ملی ایران با اهداء لوح و تندیس تقدیر به‌عمل آمد.
در این همایش دکتر حشمتی ضمن ارائه گزارشی درخصوص  عملکرد واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی طی سخنانی اظهار داشت: در دورانی که تحریم های سخت باعث محدودیت شده با کمک مراکز دانش بنیان توانسته‌ایم برخی نیازهای کشور در حوزه محیط زیست را مرتفع کنیم .وی افزود: فرآیند انتخاب واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی برای اولین بار در سال ۱۳۷۶ و در حوزه صنعت آغاز شد و در سال ۱۳۸۴ واحدهای خدماتی و در سال ۱۳۹۹ واحدهای معدنی در شاخص های فرایند انتخاب قرار گرفت . از بین ۳۰۵ واحد (۲۱۴ واحد صنعتی،۸۱ واحد خدماتی و ۱۰ واحد معدنی) ،۲۴ واحد صنعتی، ۸ واحد خدماتی و ۱ واحد معدنی،  بیمارستان بانک ملی ایران موفق شد لوح صنعت سبز را دریافت نماید.مدیریت سبز مجموعه‌ای از اقدامات جامع و هدفمندی است که در سطوح مختلف دستگاه های اجرایی برای استفاده بهینه از منابع و کاهش اثرات سوء بر منابع زیستی انجام می گیرد.