تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مرداد 1401 - 16:25
کد خبر : 1488

بانک کارآفرین با بیمارستان پارسیان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

بانک کارآفرین با بیمارستان پارسیان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

با هدف تکریم و قدردانی از کادر درمان و به منظور پاسداشت تلاش‌های جامعه پزشکی، تفاهم‌نامه همکاری بین بانک کارآفرین و بیمارستان پارسیان امضا شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین،  بانک کارآفرین به عنوان بانک حامی بخش سلامت و درمان، در ادامه تفاهم نامه های همکاری با سایر بیمارستان ها و مراکز

با هدف تکریم و قدردانی از کادر درمان و به منظور پاسداشت تلاش‌های جامعه پزشکی، تفاهم‌نامه همکاری بین بانک کارآفرین و بیمارستان پارسیان امضا شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین،  بانک کارآفرین به عنوان بانک حامی بخش سلامت و درمان، در ادامه تفاهم نامه های همکاری با سایر بیمارستان ها و مراکز درمانی، تفاهم نامه همکاری جدیدی با بیمارستان پارسیان امضا کرد، تا بتواند با ارائه خدمات مالی و بانکی از جمله اعطای تسهیلات به مجموعه پزشکان، پرسنل و مدیران این بیمارستان گامی موثر در راستای پاسخ گویی به نیازهای جامعه پزشکی و کادر درمان، و نیز گسترش بیش از پیش تعاملات و همکاری های متقابل با مراکز درمانی کشور بردارد.
این گزارش می افزاید؛  ارائه تسهیلات در قالب طرح های ارزش سلامت و صبا به کادر درمان، استقرار باجه‌‌های ارائه خدمات بانکی در بیمارستان‌ها و حضور مستمر در کنگره ها و همایش‌های علمی جامعه پزشکی و درمانی، از دیگر اقدامات حمایتی این بانک از بخش سلامت و درمان کشور است.