تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1402 - 14:15
کد خبر : 14804

بیش از ۴ میلیون جلد سند در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت صادر شد

بیش از ۴ میلیون جلد سند در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت صادر شد

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از صدور بیش از ۴ میلیون جلد سند در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت توسط آن بنیاد در همکاری با سازمان ثبت اسناد و املاک خبر داد.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،غلامرضا

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از صدور بیش از ۴ میلیون جلد سند در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت توسط آن بنیاد در همکاری با سازمان ثبت اسناد و املاک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،غلامرضا صالحی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بیان ارائه سند در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت توسط آن بنیاد، توضیح داد: بنیاد مسکن از زمان اجرای طرح ارائه سند تاکنون ۴ میلیون و ۱۱ هزار و ۱۶۴ هزار جلد سند مالکیت به روستاییان و ساکنان شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در همکاری با سازمان ثبت‌اسناد و املاک صادر شده‌است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه‌ داد: از بیش از ۴ میلیون جلد سند ارائه شده، ۳ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۳۱۰ جلد در روستاها و ۳۶۴ هزار و ۸۵۴ جلد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت صادر شده‌است.

صالحی میزان تحقق برنامه سند دار کردن را در روستاها معادل ۷۰ درصد و در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت معادل ۵۸ درصد عنوان کرد.

برچسب ها : ،