تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 تیر 1401 - 16:54
کد خبر : 1467

مهدی رضایی اعلام کرد: پرداخت ۱۵۰هزارمیلیارد ریال از مطالبات گندمکاران توسط بانک کشاورزی

مهدی رضایی اعلام کرد: پرداخت ۱۵۰هزارمیلیارد ریال از مطالبات گندمکاران توسط بانک کشاورزی

سرپرست بانک کشاورزی، از پرداخت ۱۵۰هزار میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران توسط این بانک خبر داد که در مقایسه با سال گذشته ۱۷۳درصد رشد داشته است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و همکاری‌های بین الملل بانک کشاورزی، مهدی رضایی با بیان اینکه درسال ۱۴۰۱ بابت تسویه مطالبات گندمکاران ۱۵۰هزار میلیارد ریال به بانک

سرپرست بانک کشاورزی، از پرداخت ۱۵۰هزار میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران توسط این بانک خبر داد که در مقایسه با سال گذشته ۱۷۳درصد رشد داشته است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و همکاری‌های بین الملل بانک کشاورزی، مهدی رضایی با بیان اینکه درسال ۱۴۰۱ بابت تسویه مطالبات گندمکاران ۱۵۰هزار میلیارد ریال به بانک کشاورزی تکلیف شده بود، افزود: خوشبختانه این بانک به طور کامل به تکالیف خود عمل کرده و این مبلغ  بابت تسویه مطالبات گندمکاران پرداخت شد.

وی با بیان اینکه بانک کشاورزی سال گذشته نیز حدود ۵۵ هزار میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم به کشاورزان پرداخت کرده است تصریح کرد: با پرداخت ۱۵۰هزار میلیارد ریال در سال جاری، میزان پرداختی های این بانک بابت خرید تضمینی گندم نسبت به سال گذشته ۱۷۳درصد رشد داشته است.

رضایی با اشاره به اهمیت استراتژیک گندم به لحاظ  نقش محوری که در تامین امنیت غذایی مردم دارد، خاطر نشان کرد: مجموعه کارکنان بانک کشاورزی با هدف حمایت از تولید در بخش کشاورزی وکمک به تحکیم پایه‌های امنیت غذایی کشور، با تمام توان برای اجرای هرچه بهتر عاملیت خرید تضمینی گندم در سطح کشور تلاش می کنند.