تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1402 - 16:32
کد خبر : 14532

مدیران ارشد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مرکز ارتباط با مشتریان پاسخگوی مشتریان هستند

مدیران ارشد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مرکز ارتباط با مشتریان پاسخگوی مشتریان هستند

به مناسبت شانزدهمین سالروز تأسیس بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مدیران ارشد بانک برای پاسخگویی به پرسش‌های مردم و مشتریان در مرکز ارتباط با مشتریان بانک حاضر می‌شوند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با عنایت به در پیش بودن ۲۲ آذر و شانزدهمین سالروز تأسیس بانک، مدیران ارشد بانک برای

به مناسبت شانزدهمین سالروز تأسیس بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مدیران ارشد بانک برای پاسخگویی به پرسش‌های مردم و مشتریان در مرکز ارتباط با مشتریان بانک حاضر می‌شوند.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با عنایت به در پیش بودن ۲۲ آذر و شانزدهمین سالروز تأسیس بانک، مدیران ارشد بانک برای پاسخگویی به پرسش‌های مردم و مشتریان در مرکز ارتباط با مشتریان بانک حاضر می‌شوند.
از روز یکشنبه ۱۲ آذر تا چهارشنبه هفته آتی مورخ با ۲۲ آذر، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مشاوران مدیرعامل، رؤسای ادارات کل مرکزی و همچنین رؤسای شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در تهران پاسخگوی مشتریان خواهند بود.
مدیران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در روزهای یاد شده از ساعت ۱۰ تا ۱۴ به پرسش‌های مشتریان بانک پاسخ خواهند داد.
مشتریان گرامی بانک می‌توانند برای ارتباط با مدیران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در زمان‌های یاد شده با شماره ۰۲۱۴۳۲۲ تماس حاصل کنند.