تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مرداد 1401 - 14:20
کد خبر : 1451

حضور قهرمان ملی پاورلیفتینگ در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

حضور قهرمان ملی پاورلیفتینگ در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

«عبدالصمد محمدپرست» قهرمان ملی رشته‌های پاورلیفتینگ و قوی‌ترین مردان ایران با مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این دیدار «مسعود مسعودی» مدیر شعب بانک در استان سیستان و بلوچستان به تشریح خدمات

«عبدالصمد محمدپرست» قهرمان ملی رشته‌های پاورلیفتینگ و قوی‌ترین مردان ایران با مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این دیدار «مسعود مسعودی» مدیر شعب بانک در استان سیستان و بلوچستان به تشریح خدمات و اقدامات ارزنده بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت.
وی ضمن بیان اهمیت ورزش در حفظ سلامت جسمی و روانی جامعه، خاطرنشان کرد: ورزش علاوه بر ایجاد نشاط و سلامتی می‌تواند موجب افزایش اعتماد به نفس و اراده قوی به‌ویژه در بین جوانان شود و این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است.
«داوود براهویی» از پیشکسوتان ورزش استان در رشته‌های پرورش اندام و بدنسازی نیز ضمن تقدیر از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان سیستان و بلوچستان افزود: ترغیب ورزشکاران به بهره‌مندی از وام‌های قرض‌الحسنه علاوه بر برکات و اجر معنوی آن، می‌تواند گره‌گشای مشکلات اقتصادی ورزشکاران باشد.
در ادامه «عبدالصمد محمدپرست» قهرمان ملی رشته‌های پاورلیفتینگ و قوی‌ترین مردان ایران، با ابراز خرسندی از حضور در بانک مهربانی‌ها، عملکرد هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان را تشریح کرد.
وی تأکید کرد: ورزش برای حمایت و هدایت جوانان اهمیت زیادی دارد و نقش آن به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل جلوگیری از اعتیاد و سرخوردگی آن‌ها بسیار پررنگ است.
در پایان این دیدار رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان به منظور قدردانی از اقدامات ارزنده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان، با اهدای مدال و لوح تقدیر از مسعودی مدیر شعب استان به عنوان عضو افتخاری و «آرمان شهنوازی» رئیس دایره حسابداری و اعتبارات مدیریت شعب استان به‌عنوان یکی ورزشکاران پرورش اندام استان تقدیر کرد.