تاریخ انتشار : یکشنبه 5 آذر 1402 - 13:02
کد خبر : 14360

حضور فعال بانک آینده؛ در «بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب‌سازی و ریخته‌گری»

حضور فعال بانک آینده؛ در «بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب‌سازی و ریخته‌گری»

بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب‌سازی و ریخته‌گری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.  بانک آینده با گستره متنوعی از خدمات و محصولات بانکداری و مالی و با هدف همراهی و حمایت از فعالان این صنعت در حوزه خدمات ریالی، ارزی و اعتباری در این

بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب‌سازی و ریخته‌گری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. 
بانک آینده با گستره متنوعی از خدمات و محصولات بانکداری و مالی و با هدف همراهی و حمایت از فعالان این صنعت در حوزه خدمات ریالی، ارزی و اعتباری در این نمایشگاه حضوری فعال دارد.
گفتنی است این نمایشگاه از ۳ تا ۶ آذر‌ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت مشاوره‌های لازم در زمینه‌های خدمات مالی، اعتباری و بانکی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۵:۰۰ در غرفه بانک آینده، نبش ورودی سالن میلاد حضور یابند. ‌
شایان ذکر است، بانک آینده در راستای رشد و توسعه اقتصادی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی در عرصه‌های تولید ملی و کمک به ارتقای ظرفیت‌های تولیدی کشور، آمادگی ارائه انواع خدمات مالی، بانکی و اعتباری در این حوزه را دارد.

برچسب ها : ،