تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 آذر 1402 - 21:41
کد خبر : 14276

بانک مسکن رتبه های برتر را در پنج بخش از آن خود کرد

بانک مسکن رتبه های برتر را در پنج بخش از آن خود کرد

بانک مسکن در هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌ عمومی در دو بخش رقابتی و آموزشی و در دو گروه تهرانی و استانی موفق به دریافت پنج جایزه شدبه گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جشنواره که با حضور مسوولان انجمن متخصصان روابط عمومی، مدیران روابط عمومی سازمان ها و کارشناسان روابط

بانک مسکن در هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌ عمومی در دو بخش رقابتی و آموزشی و در دو گروه تهرانی و استانی موفق به دریافت پنج جایزه شد
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جشنواره که با حضور مسوولان انجمن متخصصان روابط عمومی، مدیران روابط عمومی سازمان ها و کارشناسان روابط عمومی‌ها با محوریت مدیریت تعامل و تفاهم برگزار شد، برگزیدگان جشنواره جوایز خود را دریافت کردند.

در این جشنواره بانک مسکن در بخش مقاله رتبه اول، در بخش های موشن گرافیک و تحلیل محتوا رتبه دوم و در بخش های گزارش و تبلیغات مکتوب رتبه سوم را به دست آورد.

وحید ایمانی سرپرست حوزه مدیریت و امور روابط عمومی بانک مسکن در حاشیه برگزاری این جشنواره با اشاره به جایگاه روابط عمومی در پیشبرد اهداف سازمان گفت: تولید محتوای کیفی و اثر بخش در روابط عمومی هر سازمان می تواند ارتباط مؤثری میان سازمان و مخاطبان و مشتریان ایجاد کند. با تولید محتوای مؤثر در روابط عمومی ها می توان روند اجرای استراتژی سازمان ها و دستیابی به اهداف تعیین شده را تسهیل کرد.

ایمانی درخصوص نقش روابط عمومی ها در بانک ها گفت: در نظام بانکداری کشور نیز می توان با استفاده از ظرفیت روابط عمومی در نیازسنجی، ارتباط با مخاطبان و با تولید محتوای مناسب اطلاع رسانی و در نهایت آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه، رابطه ای دوسویه با مشتریان ایجاد کرد. در بانک مردمی مسکن سالیان متمادی است که روابط عمومی همراه با مشتریان هم گوش شنوای مشتریان است و هم زبان گویای خدمات بانک به انها.

وی افزود: ما در روابط عمومی بانک تمامی ابزارهای اطلاع رسانی را برای ارائه خدمات به مشتریان به کار گرفته ایم تا همچنان بانک معتمد و پاسخگوی مردم باقی بمانیم.

هجدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های انتشاراتی در روابط عمومی،شناسایی و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر و تحرک بخشیدن به فعالیتهای انتشاراتی در بخش هایی از جمله مستندسازی،هنرهای تجسمی،رسانه های دیجیتال،تبلیغات مکتوب،رسانه های دیجیتال و …. صبح امروز برگزار شد.

برچسب ها : ،