تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مرداد 1401 - 5:58
کد خبر : 1425

افتتاح و بهره برداری از طرح شرکت فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن

افتتاح و بهره برداری از طرح شرکت فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن

طرح صنعتی فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه به عنوان یکی از طرح های دانش بنیان با حضور دکتر علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن در شهرک صنعتی شمس آباد به بهره برداری رسید.     /  ۱۳ به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، مدیرعامل به اتفاق هیات همراهی متشکل

طرح صنعتی فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه به عنوان یکی از طرح های دانش بنیان با حضور دکتر علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن در شهرک صنعتی شمس آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، مدیرعامل به اتفاق هیات همراهی متشکل از حسین عسکری عضو هیات مدیره و عبدالرضا ولی اللهی و بیژن اسدی معاونان و نیز جمعی از مدیران این بانک، امروز ۵ مردادماه، طرح شرکت فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد را افتتاح نموده و از بخش های مختلف این واحد صنعتی بازدیدکردند.
شرکت فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان و پیشرو در زمینه تولید انواع شمش و بیلت آلومینیوم می باشد که با تسهیلات سرمایه ثابت ۱۵۵ میلیارد ریالی و تسهیلات ارزی ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار دلاری بانک صنعت و معدن در زمینی به مساحت ۹۱۷۹ مترمربع در سال ۱۳۹۸ تاسیس شده و با ظرفیت تولید سالیانه ۱۵ هزار تن انواع شمش آلومینیومی، زمینه اشتغال ۶۵ نفر را ایجاد کرده است.