تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 آذر 1402 - 0:51
کد خبر : 14222

قدردانی معاون قوه قضائیه از مدیرعامل بانک رفاه کارگران بابت راه‌اندازی شعب شورای حل اختلاف

قدردانی معاون قوه قضائیه از مدیرعامل بانک رفاه کارگران بابت راه‌اندازی شعب شورای حل اختلاف

همکاری دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در راستای راه‌اندازی ۲ شعبه شورای حل اختلاف ویژه این بانک، مورد تقدیر حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی و رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی صادقی با اهدای تقدیرنامه‌ای به

همکاری دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در راستای راه‌اندازی ۲ شعبه شورای حل اختلاف ویژه این بانک، مورد تقدیر حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی و رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی صادقی با اهدای تقدیرنامه‌ای به مدیرعامل بانک رفاه کارگران از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی ایشان در راه‌اندازی و همکاری در امور شوراهای حل اختلاف با این بانک، تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است، بهترین پاداش برای انسان‌هایی که توان و تجربه خویش را در طبق اخلاص نهاده و در انجام وظایف محوله از هیچ کوششی فروگذار نمی‌نمایند، رضای الهی است.

 

شایان ذکر است، شعب ۲۶۶۲ و ۲۶۶۳ شورای حل اختلاف ویژه بانک رفاه کارگران طی مراسمی ۱۰ مهر ماه سال جاری و در آستانه ولادت باسعادت پیامبر نور و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص)، با حضور مسئولان قضایی افتتاح شد.