تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آبان 1402 - 13:01
کد خبر : 14190

اپلیکیشن « بیمه نوین» راه‌اندازی شد

اپلیکیشن « بیمه نوین» راه‌اندازی شد

نرم‌افزار موبایل بیمه نوین با هدف دسترسی آسان مشتریان به اطلاعات بیمه‌ای راه‌اندازی شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی شرکت بیمه نوین، این شرکت در راستای ارائه خدمات دیجیتال و دسترسی آسان بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان به اطلاعات بیمه‌ای، اپلیکیشن اختصاصی خود با عنوان «همراه بیمه نوین» را راه‌اندازی کرد. نرم‌افزار موبایل «همراه بیمه

نرم‌افزار موبایل بیمه نوین با هدف دسترسی آسان مشتریان به اطلاعات بیمه‌ای راه‌اندازی شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی شرکت بیمه نوین، این شرکت در راستای ارائه خدمات دیجیتال و دسترسی آسان بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان به اطلاعات بیمه‌ای، اپلیکیشن اختصاصی خود با عنوان «همراه بیمه نوین» را راه‌اندازی کرد.

نرم‌افزار موبایل «همراه بیمه نوین» خدماتی مانند مشاهده و استعلام اطلاعات تمامی بیمه‌نامه‌های فعال و منقضی شده، مبالغ حق بیمه و یا اقساط‌ پرداخت‌شده، مبالغ دریافتی (خسارت‌های دریافت شده، وام بیمه عمر و…)، را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

در «همراه بیمه نوین» زمان تمدید بیمه‌نامه‌ها به کاربران یادآوری می‌شود و جهت سهولت در صدور بیمه‌نامه بدنه خودرو، امکان انجام بازدید اولیه اتومبیل در لحظه و به‌صورت آنلاین توسط شعب، باجه‌ها و واحدهای صدور منتخب فراهم شده است.

از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به امکان مشاهده آدرس و شماره تماس مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه نوین و ارائه مسیریابی مناسب در نقشه نرم‌افزار جهت دسترسی به این مراکز و نیز جستجوی آدرس و اطلاعات شعب و نمایندگان اشاره کرد.

مشتریان بیمه نوین می‌توانند اپلیکیشن «همراه بیمه نوین» را از طریق فروشگاه‌های نرم‌افزار موبایل داخلی مانند «مایکت»، «اناردونی» و «سیب اپ» نصب و یا به‌صورت مستقیم از سایت شرکت به نشانی www.novininsurance.com دریافت کنند.

گفتنی است نسخه تحت وب این اپلیکیشن نیز به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد.