تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 خرداد 1401 - 18:49
کد خبر : 1411

الزام تمامی سهامداران به ثبت نام در سامانه سجام

الزام تمامی سهامداران به ثبت نام در سامانه سجام

مشتریان بانک پارسیان که سهامدار شرکت‌های بورسی هستند، می بایست نسبت به ثبت‌نام و معرفی حساب بانک پارسیان خود در سامانه سجام اقدام کنند تا امکان پرداخت سود سهام سنواتی آن ها از طریق سامانه مذکور فراهم شود. در همین راستا امکان احراز هویت الکترونیکی سجام از طریق وب‌سایت بانک پارسیان، به نشانی https://parsian-bank.ir/general_content/130926/130926.htm برای

مشتریان بانک پارسیان که سهامدار شرکت‌های بورسی هستند، می بایست نسبت به ثبت‌نام و معرفی حساب بانک پارسیان خود در سامانه سجام اقدام کنند تا امکان پرداخت سود سهام سنواتی آن ها از طریق سامانه مذکور فراهم شود.

در همین راستا امکان احراز هویت الکترونیکی سجام از طریق وب‌سایت بانک پارسیان، به نشانی https://parsian-bank.ir/general_content/130926/130926.htm برای سهامداران فراهم است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک پارسیان؛ پیرو اطلاعیه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مبنی بر الزام ناشران ثبت‌شده نزد تمامی سهامداران بانک پارسیان و سایر شرکت های بورسی درخواست می‌شود نسبت به ثبت‌نام در سامانه سجام اقدام کنند تا امکان پرداخت سود سهام سنواتی آن ها فراهم شود.
همچنین مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس نیز طی ابلاغیه ای اعلام داشت: پرداخت سود مطالبات سنواتی (سودهای رسوب شده) نزد ناشران به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی محول شده است و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در شرایطی می‌تواند توزیع سود و مطالبات سنواتی ناشران را پرداخت کند که سهامداران ذینفع در سامانه سجام ثبت‌نام و احرازشده باشند.
سهامداران محترم برای ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات خود می‌بایست به سامانه sejam.ir مراجعه نمایند.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی