تاریخ انتشار : یکشنبه 2 مرداد 1401 - 16:04
کد خبر : 1410

رشد ۹۲ درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج توسط بانک کشاورزی

رشد ۹۲ درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج توسط بانک کشاورزی

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان تیرماه بیش از ۱۹ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده که نسبت به همین مقطع در سال گذشته ۹۲ درصد رشد داشته است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، تا پایان تیرماه جمعا ۲۲ هزار میلیارد ریال اعتبار قرض

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان تیرماه بیش از ۱۹ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده که نسبت به همین مقطع در سال گذشته ۹۲ درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، تا پایان تیرماه جمعا ۲۲ هزار میلیارد ریال اعتبار قرض الحسنه ازدواج به شعب بانک کشاورزی در کل کشور ابلاغ شده که ۸۷ درصد آن معادل ۱۹۱۸۷ میلیارد ریال جذب و به ۱۳۹۱۰ نفر از واجدان شرایط پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش، تعداد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداختی توسط بانک کشاورزی نیز در این مقطع نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد رشد داشته که با توجه به افزایش مبلغ تسهیلات ازدواج از ۷۰ میلیون تومان به ۱۲۰ میلیون تومان، این رشد عملکرد نشانگر روند مثبت پرداخت ها و اهتمام بانک کشاورزی برای حمایت از تشکیل خانواده و رضایت مندی متقاضیان این تسهیلات است.

شایان ذکر است درحال حاضر ۲۳۸۹۳ نفر در صف انتظار دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از بانک کشاورزی قرار دارند .