تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 آبان 1402 - 16:27
کد خبر : 13960

با هدف بازدید و بررسی شعب و باجه‌های بانکی روستایی؛ مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان اصفهان سفر می‌کنند

با هدف بازدید و بررسی شعب و باجه‌های بانکی روستایی؛ مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان اصفهان سفر می‌کنند

بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و هیات همراه، با هدف بررسی پتانسیل سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی در مناطق روستایی، نظارت بر عملکرد شعب و باجه های بانکی روستایی، شرکت در برنامه به وقت شما و شورای اداری مدیریت شعب استان، ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال جاری برای سفری دو روزه به استان اصفهان، سفر

بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و هیات همراه، با هدف بررسی پتانسیل سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی در مناطق روستایی، نظارت بر عملکرد شعب و باجه های بانکی روستایی، شرکت در برنامه به وقت شما و شورای اداری مدیریت شعب استان، ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال جاری برای سفری دو روزه به استان اصفهان، سفر می‌کنند.

 به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این سفر دو روزه، سید اصغر جلیلی نیا رئیس هیات مدیره و سید رحمان حسین پور رئیس اداره کل روابط عمومی به همراه غلامرضا بهرامی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت شعب استان صبح روز چهارشنبه از شعب شاهین شهر، خمینی شهر، نجف آباد، تیران و سه باجه بانکی روستایی منتخب بازدید و با کارکنان شعب و مسئولان باجه‌‌ها در مورد مسائل و مشکلات کاری گفت‌و‌گو می‌کنند.  
در گروه دوم، علیرضا واحدپور معاون سازمان و برنامه‌ریزی، محمد نصیری دهقان رئیس اداره کل تامین و نظارت بر سامانه‌های نرم افزاری با همراهی علی قاسمی مالی و اعتباری استان از شعب آران و بیدگل، کاشان، نظنز، اردستان، نائین و سه باجه بانکی روستایی بازدید و با همکاران و روسای این شعب و مسئولان این باجه‌ها گفت‌و‌گو خواهند کرد.
در گروه سوم، حسین ملک معاون پشتیبانی و سرمایه انسانی، اسماعیل عسگری رئیس اداره کل توسعه بانکداری الکترونیک با همراهی محمد امساکی رئیس حوزه اموراداری مدیریت شعب استان از شعب سمیرم، شهرضا، مبارکه، زرین شهر و فلاورجان و سه باجه بانکی روستایی منتخب در این شهرستان‌ها بازدید می‌کنند.
 داود قزلباش مدیر امور استان‌ها و بازاریابی، مسعود مهدوی رئیس اداره کل خرانه داری و نظام‌های پرداخت و محمد غلامی رئیس اداره کل حوزه مدیریت با همراهی سید محمد جواد سید صالحی رئیس حوزه اعتبارات استان در گروه چهارم از شعب بانک در شهرهای گلپایگان، خوانسار، فریدون شهر، دران، چادگان و سه باجه بانکی روستایی منتخب، بازدید می‌کنند.
شیری و هیات همراه در روز دوم سفر از شعبه مرکزی اصفهان و ساختمان مدیریت شعب استان بازدید کرده و با کارکنان واحدهای ستادی دیدار و گفت وگو خواهند کرد.
بر اساس این گزارش، شرکت در جلسه شورای اداری به منظور ارائه گزارش و بررسی عملکرد و برنامه‌های آتی مدیریت شعب استان و آگاهی از دیدگا‌ه‌ها و نظرات مسئولان واحدهای ستادی و شعب و حضور در یازدهمین برنامه به وقت شما، از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه مدیرعامل و هیات همراه، به استان اصفهان است.