تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1402 - 15:24
کد خبر : 13903

سومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران آغاز شد

سومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران آغاز شد

سومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با شعار «سلامت و تعالی، با مهر و همدلی» در ۵ رشته آغاز شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، سومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک آغاز شد.این رویداد ورزشی با حضور مربیان و ورزشکاران از

سومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با شعار «سلامت و تعالی، با مهر و همدلی» در ۵ رشته آغاز شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، سومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک آغاز شد.
این رویداد ورزشی با حضور مربیان و ورزشکاران از تیم‌های مختلف در ۵ رشته به صورت جداگانه برگزار در حال برگزاری است.
شعار این دوره از مسابقات «سلامت و تعالی، با مهر و همدلی» است که در رشته‌های دارت، شطرنج، تنیس روی میز، والیبال و فوتسال برگزار می‌شود.
ورزش مانع یکنواختی و فرسایش کارکنان می‌شود
مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی و استانی بانک همراه بود.
دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک در این مراسم گفت: از همه کارکنانی که در چند ماه گذشته برای برگزاری این رویداد تلاش کرده‌اند، تشکر می‌کنم. از مهمترین دلایل پیشرفت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران داشتن نیروی جوان، شاداب و چابک است. میانگین سنی کارکنان بانک کم است و مردم در همه استان‌ها از خوش‌اخلاقی این نیروها گفته‌اند. لازم است کارکنان شادابی و سلامتی خود را حفظ کنند.
«شمسی‌نژاد» خاطرنشان ساخت: ورزش می‌تواند در مسیر پیشرفت، جلوی فرسایش و یکنواختی را بگیرد. هدف از برگزاری این المپیاد، ایجاد تحرک و صمیمت در بین کارکنان برای سلامتی و تندرستی و همچنین افزایش نشاط و شادابی است. قطعاً برنده این مسابقات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است.
المپیاد ورزشی فرصتی برای سازندگی روح و روان و وحدت و همدلی است
در ادامه این مراسم «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک گفت: یکی از برنامه‌های مهمی که مدیران ارشد آن را دنبال می‌کنند، ایجاد نشاط و تقویت روحیه کارکنان بوده و برگزاری چنین رویدادهایی نیز در راستای این مهم است.
امامی در ادامه هدف از برگزاری این مسابقات را رشد و تعالی اخلاق، معنویت و تقویت نیروی جسمی کارکنان در راستای خدمت صادقانه در سنگر اقتصادی دانست و گفت: پرداختن به تفریحات سالم و ورزش‌های تیمی و گروهی علاوه بر اینکه موجب نشاط و شادابی افراد می‌شود، فرصتی برای سازندگی روح و روان و ایجاد وحدت و همدلی است. در نتیجه افزایش بازدهی فردی و گروهی و در نهایت جلب رضایت مردم و خداوند متعال از جمله نتایج آن به شمار می‌رود.
وی افزود: عمر خدمت کارکنان بانک اکنون به ۱۵ سال می‌رسد و خدمات آن‌ها شایسته تقدیر است. کارکنان بانک با دلی مهربان، مهربانی را برای خانواده جامعه هدف بانک به ارمغان آورده‌اند. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران توانسته وظیفه خود را به‌خوبی انجام دهد و فرهنگ قرض‌الحسنه را تعمیق بخشد. تلاش و بالندگی کارکنان بانک در این توفیق نقش مهمی داشته است.
امامی اظهار داشت: در سال جاری تحقق همه هدف‌های بانک مورد انتظار است. کارکنان پس از شرکت در این رویداد ورزشی و کسب روحیه مضاعف می‌توانند بیش از پیش به تحقق اهداف بانک کمک کنند. اکنون بانک قرض‌الحسنه مهر ایران الگوی بسیاری از بانک‌هاست و عملکرد کارکنان بانک باعث روی آوردن بیش از پیش بانک‌های دیگر به قرض‌الحسنه شده است.
رئیس هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خاطرنشان ساخت: هدف اصلی همه ما خدمت صادقانه و بی‌منت است. برگزاری این رویداد ورزشی نیز برای بهبود روحیه کارکنان است تا دور جدیدی از خدمت شکل گیرد. پیام برگزاری این المپیاد ایستادگی است و با روحیه مقاومت و جوانمردی، مسیر خدمت خود را قوی‌تر از گذشته طی می‌کنیم.