تاریخ انتشار : شنبه 20 آبان 1402 - 14:32
کد خبر : 13842

مولدسازی دارایی ها و بهبود کیفیت سود، اولویت راهبردی بانک شهر است

مولدسازی دارایی ها و بهبود کیفیت سود، اولویت راهبردی بانک شهر است

قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با اشاره به دستاورد ها و موفقیت چشم گیر این بانک در نیمه نخست سال جاری، گفت: سودآوری بانک شهر با اصلاح روش ها، بهبود عملکرد و تحول در فعالیت کارکنان ممکن شده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دکتر رحیم طاهری با بیان اینکه بانک

قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با اشاره به دستاورد ها و موفقیت چشم گیر این بانک در نیمه نخست سال جاری، گفت: سودآوری بانک شهر با اصلاح روش ها، بهبود عملکرد و تحول در فعالیت کارکنان ممکن شده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دکتر رحیم طاهری با بیان اینکه بانک شهر از ابتدای امسال در شاخص های عملیات بانکی، دستاوردهای قابل توجهی در کسب درآمد از محل تسهیلات و سپرده گذاری، درآمد کارمزدی و سرمایه گذاری ها داشته است، افزود: بهبود نقدینگی مهم ترین سیاست بانک در ماه های آینده است.
وی گفت: امروز با طراحی و تدوین برنامه جامع و کاربردی؛ فعالیت های بانک شهر در راستای کسب سهم از بازار و مدیریت منابع و مصارف به درستی انجام می گیرد.
طاهری با اشاره به افزایش رضایتمندی و اعتماد روز افزون شهروندان و مشتریان شبکه بانکی به بانک شهر، تصریح کرد: کاهش زیان انباشته، رشد درآمدهای کارمزدی و … نشان دهنده بهبود عملکرد، اصلاح روش ها و تحول در عملکرد کارکنان این بانک است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه بانک شهر توانسته رتبه دوم رشد سود در میان بانک های بورسی را از آن خود کند، افزود: این بانک رشد بیش از ۲۰۰ درصدی را در میزان سود خود تجربه کرده است.
قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با اعلام اینکه این بانک رشد بیش از ۱۴۰ درصدی در حوزه کارمزدها داشته است، ادامه داد: این روند با وجود مشکلات موجود در فضای کسب وکار و فشار تحریم های ظالمانه علیه کشورمان؛ در کارنامه عملکردی بانک شهر کم سابقه بوده است.
طاهری در پایان با اشاره به اینکه اصلاح ساختار ترازنامه، مولد سازی دارایی ها و بهبود کیفیت سود در اولویت راهبردی بانک شهر قرار دارد، تاکید کرد: همکاران بانک در ماه های آینده با افزایش تلاش ها، توجه همه جانبه به اصول بانکداری حرفه ای و برنامه ریزی منسجم در راستای موفقیت و کسب دستاوردهای جدید قدم خواهند برداشت.

برچسب ها : ،