تاریخ انتشار : دوشنبه 16 خرداد 1401 - 18:01
کد خبر : 1379

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کارآفرین در پی درگذشت سید محمود دعایی

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کارآفرین در پی  درگذشت سید محمود دعایی

مدیرعامل بانک کارآفرین درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی را تسلیت گفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، در پیام تسلیت دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین آمده است : انالله و انا الیه راجعون با کمال تأسف و تأثر، خبر در گذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی، یار دیرین

مدیرعامل بانک کارآفرین درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی را تسلیت گفت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، در پیام تسلیت دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین آمده است :

انالله و انا الیه راجعون
با کمال تأسف و تأثر، خبر در گذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی، یار دیرین امام عظیم‌الشأن و رهبری معظم انقلاب، مدیر مؤسسه روزنامه وزین اطلاعات و نماینده شش دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزد خرداد موجب تاثر و تاسف شد.
این چهره متعهد، سرشناس و پر تلاش عرصه فرهنگ و رسانه کشور در عمر با برکت خویش لحظه‌ای از خدمت و مجاهدت در راه مبارزه با استبداد و خدمت به آموزه های دینی از پای ننشست.
فقدان این عالم ربانی، خدوم و متواضع که به واقع نماد واقعی اخلاق، اعتدال و نقطه امید و اتکا اصحاب فرهنگ بود را به محضر مقام معظم رهبری، اهل فرهنگ و رسانه و به‌ویژه همکارانشان در مؤسسه اطلاعات و همسر و فرزندان گرامی ایشان تسلیت می‌گویم واز خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان و خانواده محترم صبر و اجر مسألت داریم.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی