تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آبان 1402 - 11:14
کد خبر : 13672

ایجاد ۱۶۸۰ فرصت شغلی پایدار برای اقشار آسیب پذیر جامعه با حمایت بانک کشاورزی طی هفت ماه

ایجاد ۱۶۸۰ فرصت شغلی پایدار برای اقشار آسیب پذیر جامعه با حمایت بانک کشاورزی طی هفت ماه

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان مهرماه با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، معرفی شدگان بهزیستی و متقاضیان مشاغل خانگی، از ایجاد بالغ بر یک هزار و ششصد و هشتاد فرصت شغلی جدید و پایدار برای اقشار آسیب پذیر جامعه حمایت کرده است. به گزارش پایگاه

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان مهرماه با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، معرفی شدگان بهزیستی و متقاضیان مشاغل خانگی، از ایجاد بالغ بر یک هزار و ششصد و هشتاد فرصت شغلی جدید و پایدار برای اقشار آسیب پذیر جامعه حمایت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک در هفت ماهه ابتدای سال ۱۴۰۲ در راستای منویات مقام معظم رهبری، سیاست حمایتی دولت مردمی و رسالت این بانک در حمایت از اشتغال و توسعه پایدار، با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی، مشارکت فعال و نقش موثری در ایجاد مشاغل کوچک و پایدار برای اقشار کم برخوردار جامعه داشته اند.

این گزارش می افزاید: ایجاد مشاغل کوچک، درآمدزا و پایدار، نقش مهمی در کارآفرینی، فقرزدایی و بهبود معیشت خانواده های کم بضاعت داشته و موجب حفظ فرهنگ غنی روستایی و عشایری و دوام و پویایی جوامع محلی می شود.