تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آبان 1402 - 20:22
کد خبر : 13643

تقدیر از مدیران استانی و رؤسای شعب برتر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

تقدیر از مدیران استانی و رؤسای شعب برتر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

در مجمع صف و ستاد سه ماهه دوم سال ۱۴۰۲ بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از ۵ مدیر استانی و ۵ رئیس شعبه که بهترین عملکرد را از منظر دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی داشتند، تقدیر شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مجمع صف و

در مجمع صف و ستاد سه ماهه دوم سال ۱۴۰۲ بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از ۵ مدیر استانی و ۵ رئیس شعبه که بهترین عملکرد را از منظر دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی داشتند، تقدیر شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مجمع صف و ستاد سه ماهه دوم سال ۱۴۰۲ بانک در مشهد مقدس و در جوار حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل، رؤسای ادارات کل ستادی و مدیران شعب بانک در استان‌ها برگزار شد.
در این جلسه ضمن بررسی عملکرد بانک در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲، ارزیابی عملکرد استان‌ها بر اساس اهداف برنامه عملیاتی صورت گرفت و تکالیف مجمع دوره سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ بررسی شد. تشکیل کارگروه‌های تخصصی به منظور هم‌اندیشی جهت دستیابی به اهداف بانک نیز از جمله برنامه‌های مجمع صف و ستاد بود.
در این مراسم از مدیریت شعب برتر بانک در استان‌ها و همچنین ۵ شعبه برتر بانک تقدیر شد. «رضا وهام» سرپرست مدیریت شعب مرکزی، «کاوه نائینی» مدیر شعب شعب قزوین، «حسام الدین اسعدی» مدیر شعب کردستان، «مجتبی سخنور» مدیر شعب خوزستان و «رضا صابری» مدیر شعب بوشهر به ترتیب ۵ مدیر استانی برتر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بودند که در این مراسم از آن‌ها تقدیر شد. استان‌های یاد شده بیشترین امتیاز را در برنامه عملیاتی بانک در پایان شهریور کسب کرده‌اند.
همچنین «ابراهیم معصومی» رئیس شعبه ۱۷ شهریور چالوس، «حسین خوشاب» رئیس شعبه شهید بابایی قزوین، «مهدی آقایی» رئیس شعبه آبیک، «عباس صیدی» رئیس شعبه مهران و «سعید قاسمی» رئیس شعبه فردیس ۵ رئیس شعبه برتر بانک در زمینه دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی بودند که در مجمع صف و ستاد سه ماهه دوم سال ۱۴۰۲ از آن ها تقدیر شد.