تاریخ انتشار : شنبه 13 آبان 1402 - 23:55
کد خبر : 13614

مشارکت بانک سینا در اهدای آمبولانس به شبکه درمان سمنان

مشارکت بانک سینا در اهدای آمبولانس به شبکه درمان سمنان

یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل با مشارکت و حمایت مالی بانک سینا به شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه واقع در استان سمنان اهدا شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، کمک به توسعه بهداشت و درمان و ارتقای خدمات حوزه سلامت، در

یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل با مشارکت و حمایت مالی بانک سینا به شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه واقع در استان سمنان اهدا شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، کمک به توسعه بهداشت و درمان و ارتقای خدمات حوزه سلامت، در اهدای یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل به مردم شریف شهرستان سرخه مشارکت کرد.
در مراسمی که به همین منظور برگزار شد، کامران قدس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار داشت: خرید این آمبولانس با پیگیری نماینده مردم سرخه در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است که بخشی از هزینه خرید این آمبولانس توسط بانک سینا و مابقی توسط دانشگاه علوم پزشکی سمنان تأمین شده است.
گفتنی است این مراسم با حضور عباس گلرو، نماینده‌ مردم‌ شهرستان‌های سرخه، سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام مهدی اشرف، امام‌جمعه شهرستان سرخه، حجت‌الّه کرمانی، فرماندار شهرستان سرخه و سایر مسئولان محلی در سالن جلسات شبکه‌ها بهداشت و درمان شهرستان سرخه برگزار شد.
شایان ذکر است سال گذشته نیز یک دستگاه آمبولانس از سوی بانک سینا به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اعطا شد.

برچسب ها : ،