تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 آبان 1402 - 4:35
کد خبر : 13568

دیدار مدیر عامل بانک ملی ایران با مدیران عامل بانک های VTBو PSB روسیه

دیدار مدیر عامل بانک ملی ایران با مدیران عامل بانک های VTBو PSB روسیه

مدیر عامل بانک ملی ایران در دیدار با آندری لئونیدویچ کوستین مدیر عامل بانک VTB دومین بانک بزرگ روسیه وپیتر میخائیلوویچ فرادکوف رییس هیات مدیره بانکPSB روسیه بر ارتقای سطح همکاری های فی مابین تاکید کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر ابوالفضل نجارزاده در این دیدار ضمن تشریح ظرفیت های

مدیر عامل بانک ملی ایران در دیدار با آندری لئونیدویچ کوستین مدیر عامل بانک VTB دومین بانک بزرگ روسیه وپیتر میخائیلوویچ فرادکوف رییس هیات مدیره بانکPSB روسیه بر ارتقای سطح همکاری های فی مابین تاکید کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر ابوالفضل نجارزاده در این دیدار ضمن تشریح ظرفیت های بانک ملی ایران در حوزه بین الملل،گفت:تقویت روابط جمهوری اسلامی ایران و روسیه،زمینه های لازم برای تسهیل مراودات تجاری را فراهم کرده است.
وی افزود:همکاری بانک ملی ایران و بانک های روسیه می تواند فصل نوینی را در تجارت دو کشور رقم بزند و موجب شکوفایی ظرفیت های اقتصادی ایران و روسیه شود.
آندری لئونیدویچ کوستین مدیر عامل بانک VTB نیز در این دیدار گفت:بانک ملی ایران در میان بازرگانان و تجار روسیه به خوشنامی معروف است و ما از گذشته با بانک ملی ایران آشنایی داریم.
وی خواستار تداوم همکاری ها میان دو بانک برای گسترش مراودات تجاری دو کشور شد.
پیتر میخائیلوویچ فرادکوف رییس هیات مدیره بانکPSB روسیه نیز در این دیدار بر اجرا شدن توافقات حاصل شده میان دو بانک تاکید کرد.
علیرضا گچ پززاده نیز در این مراسم گفت:میربیزنس بانک ملی ایران نقش مهمی در ارتباط های مالی و بانکی دو کشور دارد و می توان با ارتقای سطح همکاری در چارچوب بانکداری اسلامی از این طریق به تقویت عملکرد این بانک برای ارائه خدمات بهتر به فعالان اقتصادی دو کشور پرداخت.