تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 آبان 1402 - 19:26
کد خبر : 13462

پرداخت بالغ بر ۶۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کشاورزی تا پایان مهرماه

پرداخت بالغ بر ۶۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کشاورزی تا پایان مهرماه

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان مهرماه، افزون بر ۶۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در راستای حمایت از اشتغالزایی و بهبود معیشت خانوارها، تسهیل شرایط ازدواج، تحکیم بنیان خانواده و جوانی جمعیت، شعب این بانک در سراسر

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان مهرماه، افزون بر ۶۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در راستای حمایت از اشتغالزایی و بهبود معیشت خانوارها، تسهیل شرایط ازدواج، تحکیم بنیان خانواده و جوانی جمعیت، شعب این بانک در سراسر کشور طی هفت ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۳۸ هزار و ۴۴۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه جمعا به مبلغ ۶۴ هزار و ۳۶۲ میلیارد ریال به متقاضیان و واجدان شرایط پرداخت کرده اند.

بر اساس این گزارش، تسهیلات قرض الحسنه بانک کشاورزی در سال جاری تاکنون در قالب تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، قرض الحسنه فرزندآوری، اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، ودیعه مسکن مدد جویان کمیته امداد و بهزیستی و نیز تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی پرداخت شده است.