تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آبان 1402 - 13:47
کد خبر : 13418

تقدیر از بانک پارسیان به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی

تقدیر از بانک پارسیان به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی

در همایش تقدیر از یاوران اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام (ره) از حمایت‌ها، پشتیبانی‌های بانک پارسیان در کمک به توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای مددجویان این نهاد قدردانی شد. در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد که روز یکشنبه ۲۹ مهرماه سال جاری با حضور احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و

در همایش تقدیر از یاوران اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام (ره) از حمایت‌ها، پشتیبانی‌های بانک پارسیان در کمک به توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای مددجویان این نهاد قدردانی شد.

در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد که روز یکشنبه ۲۹ مهرماه سال جاری با حضور احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی، حجت‌الاسلام محسن کازرونی و مرتضی بختیاری رئیس هیات امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدیران بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌های مختلف برگزار شد، از اقدامات حمایتی بانک پارسیان به عنوان یاور اشتغال و خودکفایی مددجویان این نهاد با اهدای لوح سپاس به علیرضا خلیل پور مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان تجلیل شد.
احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی به همراه مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدیران بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌های مختلف با حضور در نمایشگاه جانبی این همایش، از غرفه‌های مددجویانی که با تسهیلات بانک‌ها ازجمله بانک پارسیان موفق به راه‌اندازی و یا توسعه کسب‌وکار خود شده‌اند، بازدید و از تلاش‌های این بانک‌ها در حمایت از کارآفرینی و اشتغال‌زایی تقدیر کردند.
بر اساس این گزارش، بانک پارسیان در راستای توسعه عدالت اجتماعی، ارتقای رفاه و امنیت اقتصادی اقشار جامعه و توانمندسازی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، با پرداخت ۲،۵۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه و ایجاد بیش از ۲ هزار و۷۰۰ شغل برای مددجویان کمیته امداد در سال گذشته ، ۱۰۳ درصد بودجه ابلاغی دربند ب تبصره ۱۶ سال ۱۴۰۱ را تحقق بخشیده است.
گفتنی است؛ پیش‌ازاین نیز سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعطای لوح تقدیر به کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان از حسن همکاری و تلاش‌های این بانک در راستای تحقق کمی و کیفی اهداف دولت در برنامه زیست‌بوم مّلی اشتغال و اعطای تسهیلات اشتغالزایی از منابع تکلیفی و بودجه سنواتی و حمایت از مشاغل خانگی تقدیر کرد.