تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آبان 1402 - 10:38
کد خبر : 13412

محکومیت جنایات رژیم صهیویستی علیه مردم مظلوم غزه توسط کارکنان بانک ملی ایران

محکومیت جنایات رژیم صهیویستی علیه مردم مظلوم غزه توسط کارکنان بانک ملی ایران

مراسم حمایت کارکنان بانک ملی ایران از مردم مظلوم غزه در برابر جنایت های ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی در محوطه ادارات مرکزی و در کنار قبور متبرک شهدای گمنام برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم که مدیران ارشد بانک نیز حضور داشتند، حاضران جنایت

مراسم حمایت کارکنان بانک ملی ایران از مردم مظلوم غزه در برابر جنایت های ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی در محوطه ادارات مرکزی و در کنار قبور متبرک شهدای گمنام برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم که مدیران ارشد بانک نیز حضور داشتند، حاضران جنایت های بی سابقه رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان ها، منازل و مدارس در نوار غزه، کشتار غیر نظامیان ، زنان و کودکان را به رغم سکوت و حمایت مدعیان حقوق بشر، محکوم کردند.
در این مراسم که پس از قرائت زیارت عاشورا برگزار شد، کارکنان بانک ملی ایران با راهپیمایی در محوطه ادارات مرکزی  با سر دادن “شعار مرگ بر اسراییل” و “مرگ بر آمریکا” حمایت همه جانبه خود را از مقاومت مظلوم فلسطین اعلام داشته و خواستار همبستگی هر چه بیشتر مسلمین در برابر جنایات رژیم غاصب صهیونیستی شدند.