تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 مهر 1402 - 14:54
کد خبر : 13292

بهره مندی بیش از ۲۳۵ هزار متقاضی از وام قرض الحسنه فرزندآوری بانک ملی ایران

بهره مندی بیش از ۲۳۵ هزار متقاضی از وام قرض الحسنه فرزندآوری بانک ملی ایران

بانک ملی ایران طی ۳۰ ماه گذشته تعداد ۲۳۵ هزار و ۴۱۲ فقره تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری در راستای اجرای “قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” را همواره یکی

بانک ملی ایران طی ۳۰ ماه گذشته تعداد ۲۳۵ هزار و ۴۱۲ فقره تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری در راستای اجرای “قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” را همواره یکی از اولویت ها و سیاست های مهم خود در نظر دارد و پرشتاب و پیوسته به آن عمل می کند.
از اینرو این بانک از ابتدای فروردین سال ۱۴۰۰ تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۲ وام قرض الحسنه فرزندآوری را با کمترین کارمزد به مشتریان و متقاضیان واجد شرایط تخصیص داده که ارزش ریالی آن به ۱۱۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال می رسد.بر این اساس، تاکنون بانک ملی ایران از محل منابع قرض الحسنه به این حجم از درخواست ها پاسخ مثبت داده، به گونه ای که در این مدت روزانه به طور متوسط ۲۶۱ فقره وام فرزنداوری به جوانان و واجدین شرایط پرداخت شده است.