تاریخ انتشار : دوشنبه 24 مهر 1402 - 16:28
کد خبر : 13239

اهدای بیش از هزار بسته لوازم‌التحریر از سوی بانک کارآفرین به مدارس کم برخوردار

اهدای بیش از هزار بسته لوازم‌التحریر از سوی بانک کارآفرین به مدارس کم برخوردار

بانک کارآفرین در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، نسبت به اهدای بیش از هزار بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان مناطق محروم و کم برخوردار کشور اقدام کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ این بانک در راستای سیاست خود مبنی بر حمایت از محرومان و کمک به توسعه علم و دانش در

بانک کارآفرین در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، نسبت به اهدای بیش از هزار بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان مناطق محروم و کم برخوردار کشور اقدام کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ این بانک در راستای سیاست خود مبنی بر حمایت از محرومان و کمک به توسعه علم و دانش در مناطق کمتر برخوردار کشور، از محل بودجه مسئولیت اجتماعی خود بیش از ۱۰۰۰ بسته‌ لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان محروم استان های کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و تهران اهداء کرد.
بسته‌های آموزشی یادشده از طریق مسئولین مدرسه‌های دخترانه حضرت معصومه و هنرستان پسرانه رازی در استان کرمانشاه، مدرسه پسرانه آیت الله خامنه ای و دخترانه حضرت زینب (س) استان سیستان و بلوچستان و مدارس تحت حمایت موسسه خیریه محبین الحسین (ع) و انجمن قاصدک توزیع شد.
بانک کارآفرین از سه سال قبل تاکنون توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر را بین دانش آموزان مناطق کمتربرخوردار کشور آغاز کرده و همواره کوشیده است تا در راستای ایفای مسئولیت‌‌های اجتماعی خود، به توسعه علم و دانش و فراهم آوردن زمینه‌های مناسب تحصیل دانش‌آموزان در این مناطق کمک کند.