تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مهر 1402 - 15:53
کد خبر : 13200

مساعدت بانک کشاورزی در امهال ۱۱۰ هزار میلیارد ریال مطالبات خسارت دیدگان بخش کشاورزی در شش ماهه نخست سال جاری

مساعدت بانک کشاورزی در امهال ۱۱۰ هزار میلیارد ریال مطالبات خسارت دیدگان بخش کشاورزی در شش ماهه نخست سال جاری

بانک کشاورزی به منظور مساعدت با خسارت دیدگان بخش کشاورزی در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ افزون‌ بر ۱۱۰ هزار میلیارد ریال از تسهیلات بدهکاران خسارت دیده بخش کشاورزی را امهال کرد و ۵۱۰۰ میلیارد ریال جرائم وجه التزام تسهیلات بدهکاران را مورد بخشودگی قرار داد.  به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی

بانک کشاورزی به منظور مساعدت با خسارت دیدگان بخش کشاورزی در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ افزون‌ بر ۱۱۰ هزار میلیارد ریال از تسهیلات بدهکاران خسارت دیده بخش کشاورزی را امهال کرد و ۵۱۰۰ میلیارد ریال جرائم وجه التزام تسهیلات بدهکاران را مورد بخشودگی قرار داد.

 به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، به منظور همراهی و مدارا با کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی که به دلیل خسارت های ناشی از حوادث غیر مترقبه قادر به بازپرداخت بدهی خود در سررسید مقرر نشده اند، از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از ۴۱ هزار فقره تسهیلات جمعا به مبلغی بیش از ۱۱۰ هزار میلیارد ریال امهال شده است.

 بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی همچنین با هدف مساعدت به مشتریان و تسهیل فرآیند بازپرداخت بدهی از سوی کشاورزان، از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، جرائم وجه التزام تسهیلات بیش از ۶۴ هزار نفر از بدهکاران بانک کشاورزی به مبلغ ۵۱۰۰ میلیارد ریال را مورد بخشودگی قرار داد.