تاریخ انتشار : شنبه 1 مهر 1402 - 23:43
کد خبر : 12836

تقدیر رئیس کل بانک مرکزی از پست بانک ایران برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی(ع) در زمینه فروش ارز

تقدیر رئیس کل بانک مرکزی از پست بانک ایران برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی(ع) در زمینه فروش ارز

محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه‌ای از همکاری مدیرعامل و کارکنان پست بانک ایران برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) در زمینه فروش ارز تشکر و قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، رئیس کل بانک مرکزی ایران با

محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه‌ای از همکاری مدیرعامل و کارکنان پست بانک ایران برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) در زمینه فروش ارز تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، رئیس کل بانک مرکزی ایران با ارسال نامه‌ای به بهزاد شیری، از همکاری وی، همکاران و کارکنان اصلی بانک اجرای این فرآیند که با تلاش جهادی و شبانه‌روزی خود به تدوام جریان خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) در حماسه پرشکوه ملی اربعین حسینی همت گماشتند، تقدیر و قدردانی کرد.
در بخشی از متن این نامه آمده است: 
در حال حاضر که به حول و قوه الهی فرآیند تامین، تخصیص و فروش ارز زیارتی اربعین حسینی در سال ۱۴۰۲ با همکاری همه جانبه نظام بانکی و با استعانت از درگاه پروردگار به سرانجام رسیده است شاهد عملکرد کم نظیر پوشش حداکثری متقاضیان ارز توسط نظام بانکی با تخصیص اسکناس دینار به بیش از یک میلیون نفر از زائران و منشرفان کربلای معلی بودیم. 
امید است که این حرکت ملی برگ زرینی در کارنامه ی عملیاتی نظام بانکی کشور محسوب شده و تلاش بی دریغ کلیه فعالین این عرصه در به ثمر رسیدن پروژه مذکور اسباب جلب رحمت پروردگار متعال در ادامه مسیر خدمت رسانی به مردم عزیز کشور باشد. 
در پایان مطابق با آموزه حدیث شریف امام رضا (ع) که می فرمایند: “من لَم یَشْکُرِ الْمُنْعِمُ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لم یشکر الله عز و جل” ضمن قدردانی از حضرتعالی بابت همکاری در این حماسه پرشکوه ملی مراتب تشکر و قدردانی از همکاران و کارکنان اصلی اجرای این فرآیند که با تلاش جهادی و شبانه روزی خود به تداوم جریان خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی همت گماشتند اعلام می‌کنم.