تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 شهریور 1402 - 15:30
کد خبر : 12796

پیام مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک هفته دفاع مقدس

پیام مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک هفته دفاع مقدس

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی ایام مبارک هفته دفاع مقدس را به پیشگاه ملت شریف ایران و خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان، جانبازان، رزمندگان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک عرض نمود. متن پیام دکتر شیری به این شرح است:  واپسین روزهای شهریور در تقویم جمهوری اسلامی ایران، یادآور ایّامی است

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی ایام مبارک هفته دفاع مقدس را به پیشگاه ملت شریف ایران و خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان، جانبازان، رزمندگان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک عرض نمود.

متن پیام دکتر شیری به این شرح است:  
واپسین روزهای شهریور در تقویم جمهوری اسلامی ایران، یادآور ایّامی است که شکوفه‌های رشادت و سلحشوری در روح و جان مردم سرزمین عزیزمان ایران روییدن گرفت تا درخت کهنسال هویت ملی‌میهنی‌مان از گزند تاراج و هجوم دشمن و دشمنان دد‌منش ایمن ماند و دگربار از دلیری‌ها و دلاوری‌ها برگ زرینی دیگر به دفتر تاریخ این خاکِ پاک افزون و پیوست شود.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی تمام مدافعان راه آزادی و پیروزی، فرا رسیدن ایام مبارک هفته دفاع مقدس را به پیشگاه ملت شریف ایران و خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان، جانبازان، رزمندگان و همچنین همکاران محترم پست‌بانک‌ایران تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ آبادانی و سربلندی ایران و ایرانی را خواهانیم.  

 بهزاد شیری
مدیر عامل پست بانک ایران