تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مرداد 1401 - 0:16
کد خبر : 1273

اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در توانمندسازی آحاد جامعه موثر است

اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در توانمندسازی آحاد جامعه موثر است

«محسن پدرام» نایب رئیس هیات مدیره به همراه «احسان غلامی» رئیس اداره کل توسعه سرمایه انسانی بانک قرض الحسنه مهر ایران، به منظور نظارت، ارزیابی و تجزیه و تحلیل عملکرد مدیریت شعب استان گیلان از شعبه های این استان بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران،

«محسن پدرام» نایب رئیس هیات مدیره به همراه «احسان غلامی» رئیس اداره کل توسعه سرمایه انسانی بانک قرض الحسنه مهر ایران، به منظور نظارت، ارزیابی و تجزیه و تحلیل عملکرد مدیریت شعب استان گیلان از شعبه های این استان بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این بازدیدها، پدرام عملکرد شعب را از حیث تجهیز منابع، کنترل نسبت مصارف، پیگیری وصول مطالبات و تحقق اهداف ابلاغی مورد بررسی قرار داد و از اقدامات صورت گرفته در برنامه ریزی مدون جهت جذب منابع جدید تقدیر کرد.
وی از تمامی همکاران خواست تا با همت مضاعف و شبانه روزی اعتلای نام و جایگاه بانک در شبکه بانکی کشور را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
نایب رئیس هیات مدیره با اشاره به ماهیت قرض الحسنه بانک بیان داشت: فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران در توانمندسازی اقشار ضعیف و نیازمند جامعه بسیار موثر است از این رو می توان با جذب منابع حداکثری به رفع مایحتاج ضروری افراد بیشتری مبادرت کرد.
در ادامه، غلامی نیز با اشاره به اقدامات گسترده پرسنلی در بانک قرض الحسنه مهر ایران، توجه به نیروی انسانی را از جمله اولویت‏های اول هر سازمان و حل مشکل کسری نیرو در استان را از جمله اقدامات در دستور کار اداره کل توسعه سرمایه انسانی برشمرد.
در جریان این بازدیدها، نجفی شعاع مدیر شعب استان گیلان گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته برای بهبود شاخص های عملکردی در استان ارائه داد.