تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 شهریور 1402 - 17:04
کد خبر : 12663

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت. در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید. بسمه تعالی سالروز رحلت سید المرسلین، مفتاح الجنه، حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام دوم شیعیان و کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع)،

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت.

در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

بسمه تعالی

سالروز رحلت سید المرسلین، مفتاح الجنه، حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام دوم شیعیان و کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع)، بی شک هنگامه سوگواری و یادمانی غم افزاست؛ همچنین فرصتی است تا برای شناخت سیره و روش زندگانی پیامبراکرم (ص) و ائمه اطهار (ع)، به عنوان الگویی تمام عیار برای راه و روش درست زیستن، تلاش کنیم و بکوشیم تا در جرگه رهروانی آگاه و پیروان حقیقی مکتب اسلام  باشیم و در راه سعادت دنیا و آخرت گام برداریم.

محمد مصطفی (ص)؛ پیام آور برحق دین اخوت و مهربانی است و خدمت رسانی به خلق خدا و گره گشایی از مشکلات مردم، از جمله رهنمودهای مکرر و وصایای موکد حضرت محمد (ص) و اهل بیت (ع) است؛ چه سعادتمندیم که با خدمت در بانک کشاورزی، مجالی مغتنم در اختیار داریم تا با گشاده رویی، همیاری و تعهد، در مسیر رفاه هم وطنان، بهبود معیشت کشاورزان و روستائیان و آبادانی و شکوفایی کشورمان، اثرگذار و کوشا باشیم.

به نوبه خود، سالروز رحلت خاتم النبیین، رحمه للعالمین، حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت می گویم و از خداوند بزرگ، توفیق خدمت به هم وطنان عزیز و حرکت در مسیر رضایتمندی پروردگار را برای خانواده بزرگ بانک کشاورزی مسئلت دارم.

فرشید فرخ نژاد