تاریخ انتشار : یکشنبه 19 شهریور 1402 - 19:14
کد خبر : 12589

دیدار تدارکاتی ملی پوشان فوتسال با تیم بانک کارآفرین برگزار شد

دیدار تدارکاتی ملی پوشان فوتسال با تیم بانک کارآفرین برگزار شد

تیم ملی فوتسال کشورمان که خود را آماده رقابت‌های تورنمنت برزیل می‌کند، عصر روز گذشته در آخرین مرحله اردوی آماده سازی به مصاف تیم بانک کار آفرین رفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ اردوی تیم‌ملی فوتسال ایران جهت شرکت در تورنمنت برزیل از روز چهارشنبه با حضور ۱۶ بازیکن

تیم ملی فوتسال کشورمان که خود را آماده رقابت‌های تورنمنت برزیل می‌کند، عصر روز گذشته در آخرین مرحله اردوی آماده سازی به مصاف تیم بانک کار آفرین رفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ اردوی تیم‌ملی فوتسال ایران جهت شرکت در تورنمنت برزیل از روز چهارشنبه با حضور ۱۶ بازیکن آغاز شد و شاگردان وحید شمسایی پیش از اعزام به مسابقات شش جانبه برزیل، روز شنبه در دیداری دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم بانک کارآفرین رفت.

تیم بانک کارآفرین که سال گذشته به عنوانِ قهرمانی در جام صنعت بانکداری کشور دست یافت، با هدایت محمود قاضی، مربی تیم‌ملی جوانان و امید و بهره مندی از تجارب میشل پطروس عضو کادر فنی اسبق تیم ملی فوتسال کشورمان و همچنین با استفاده از چند بازیکن باتجربه که سابقه حضور در لیگ‌برتر را دارند در این دیدار توانست محک جدی برای شاگردان وحید شمسایی، پیش از اعزام به رقابت های برزیل باشد.

دیدار تدارکاتی تیم فوتسال

احمد بهاروندی مدیرعامل بانک، امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، نبی نایب رئیس فدراسیون فوتبال و احسان اصولی عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته فوتسال به عنوان میهمانان ویژه در این مسابقه حضور داشتند و در پایان این مسابقه ضمن آرزوی موفقیت در رقابت های پیش رو، با بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان گفتگو کردند.

تیم‌ملی ایران در تورنمنت برزیل، با تیم‌های پاراگوئه و کلمبیا هم‌گروه است و دوئلی جذاب با تیم‌های قدرتمند آمریکای جنوبی در پیش‌روی مردان وحید شمسایی قرار دارد و در صورت راهیابی به مرحله بعدی، این امکان وجود دارد که برابر برزیل میزبان صف‌آرایی کند.

دیدار تدارکاتی ملی پوشان فوتسال با تیم بانک کارآفرین

به گفته مسئولان کمیته فوتسال، بانک کارآفرین توانست در این دیدار نمایش مناسبی مقابل تیم ملی فوتسال کشورمان اجرا کند و بسیار فراتر از انتظار ظاهر شد. چرا که پیش از این تیم های نام آشنای ملی در سطح قاره آسیا با نتایجی به مراتب پُر گل تر در مقابل تیم ملی کشورمان به زانو در آمدند اما بانک کارآفرین در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر نتیجه را به تیم ملی کشورمان واگذار کرد.

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید