تاریخ انتشار : پنجشنبه 9 شهریور 1402 - 14:18
کد خبر : 12378

کسب رکورد جدید کارگزاری بانک ملی ایران در بین صندوق‌های بالای ۵۰۰ میلیارد تومان

کسب رکورد جدید کارگزاری بانک ملی ایران در بین صندوق‌های بالای ۵۰۰ میلیارد تومان

صندوق مشترک کارگزاری بانک ملی ایران با کسب بازدهی ۶۷/۴۷ درصدی، موفق به کسب رتبه دومین صندوق‌ پربازده در بین صندوق‌های بالای ۵۰۰ میلیارد تومان در بازار سرمایه طی یک سال گذشته شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کارگزاری بانک ملی ایران یکی از قدیمی‌ترین

صندوق مشترک کارگزاری بانک ملی ایران با کسب بازدهی ۶۷/۴۷ درصدی، موفق به کسب رتبه دومین صندوق‌ پربازده در بین صندوق‌های بالای ۵۰۰ میلیارد تومان در بازار سرمایه طی یک سال گذشته شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کارگزاری بانک ملی ایران یکی از قدیمی‌ترین و پربازده‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام بوده که در بین سایر صندوق‌ها، دومین بازدهی را از ابتدای فعالیت کسب نموده است.
 با توجه به سرمایه‌گذاری بخش عمده دارایی آن در سهام شرکت‌های بورس اوراق بهادار، این صندوق گزینه مناسبی برای افرادی است که علاقمند به سرمایه‌گذاری بلندمدت در سهام هستند. لازم به ذکر است، سرمایه مشتریان در این صندوق توسط یک تیم تحلیلی با مدیریت حرفه‌ای، در بورس سرمایه‌گذاری می‌شود. همچنین این صندوق دارای ضامن نقد شوندگی است.