تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 شهریور 1402 - 14:13
کد خبر : 12329

افتتاح مجتمع مسکونی ۳۷۰ واحدی بهارستان زاهدان با حضور مدیرعامل بانک مسکن

افتتاح مجتمع مسکونی ۳۷۰ واحدی بهارستان زاهدان با حضور مدیرعامل بانک مسکن

همزمان با هفته دولت، پروژه مسکونی ۳۷۰ واحدی بهارستان زاهدان با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرعامل بانک مسکن افتتاح شد.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ در این آیین افتتاح، مدیرکل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان سیستان و بلوچستان، شهردار زاهدان، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک مسکن، مدیران شرکت

همزمان با هفته دولت، پروژه مسکونی ۳۷۰ واحدی بهارستان زاهدان با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرعامل بانک مسکن افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ در این آیین افتتاح، مدیرکل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان سیستان و بلوچستان، شهردار زاهدان، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک مسکن، مدیران شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق و مدیر شعب بانک مسکن نیز حضور داشتند.

مجتمع مسکونی بهارستان ساخته شده با طراحی منحصر به فرد و بهره‌گیری از فناوری روز توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق از شرکت‌های تابعه بانک مسکن، در زمینی به وسعت حدود سه هکتار با ۱۱ بلوک و ۷ طبقه و زیربنای مسکونی ۴۱۴۱۲ متر مربع به بهره‌برداری رسید.

این مجتمع که در تقاطع بلوار انقلاب اسلامی و بلوار امام خمینی(ره) شهر زاهدان واقع شده است؛ علاوه بر امکانات پیشرفته ساختمانی، دارای فضای فرهنگی- تجاری با زیربنای ۸۰۰ متر مربع برای استفاده شهروندان است.

در این مراسم همچنین کلید اولین واحد مسکونی این پروژه به مالک آن تحویل داده شد.

این خبر تکمیل خواهد شد.

برچسب ها : ،