تاریخ انتشار : یکشنبه 5 شهریور 1402 - 12:35
کد خبر : 12224

در اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم رقم خورد؛ بازید رئیس دفتر رئیس جمهور از کانتر پست بانک ایران

در اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم رقم خورد؛ بازید رئیس دفتر رئیس جمهور از کانتر پست بانک ایران

رئیس دفتر رئیس جمهور در اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)» از کانتر پست بانک ایران بازدید کرد و از نزدیک با دستاوردهای بانک در ارائه خدمات به فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات و در مناطق محروم و روستایی آشنا شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط

رئیس دفتر رئیس جمهور در اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)» از کانتر پست بانک ایران بازدید کرد و از نزدیک با دستاوردهای بانک در ارائه خدمات به فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات و در مناطق محروم و روستایی آشنا شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، غلامحسین اسماعیلی با حضور در غرفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از کانتر پست بانک ایران نیز بازدید کرد و گزارشی از عملکرد و دستاوردهای بانک در حوزه خدمات مالی و بانکی در روستاها و خدمات ارزی به زائرین حسینی به وی ارائه شد.
اسماعیلی در این نمایشگاه ضمن استماع گزارش عملکرد وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی، پیشنهاداتی در جهت بهبود روند اقدامات ارائه داد.
بنا بر این گزارش، اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)» عصر دیروز چهارم شهریورماه با حضور ۳۱ وزارتخانه و دستگاه اجرایی و با هدف ارائه اقدامات و دستاوردهای دو سال فعالیت دولت سیزدهم تا هفتم شهریورماه در سالن‌  ۸ و ۹  محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.