تاریخ انتشار : سه شنبه 31 مرداد 1402 - 11:44
کد خبر : 12068

آگهی مزایده عمومی املاک بانک ایران زمین شماره ج/۱۴۰۲ با شرایط ویژه

آگهی مزایده عمومی املاک بانک ایران زمین شماره ج/۱۴۰۲ با شرایط ویژه

شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد املاک مشروحه در شهرهای ذیل را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات به فروش رساند. متقاضیان محترم می توانند از تاریخ درج آگهی الی ۱۸ شهریورماه با مراجعه به نشانی: تهران، نیاوران،

شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد املاک مشروحه در شهرهای ذیل را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات به فروش رساند.

متقاضیان محترم می توانند از تاریخ درج آگهی الی ۱۸ شهریورماه با مراجعه به نشانی: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، خیابان یاسر، خیابان سوده، کوچه شمیرا، پلاک ۵، طبقه ۳غربی نسبت به دریافت اوراق شرکت در مزایده و حداکثر تا ساعت ۱۶ روز شنبه مورخ ۱۸ شهریورماه نسبت به تحویل پاکات پیشنهاد خود اقدام فرمایند.
ضمنا با مراجعه به وب سایت شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ به آدرس: https://anas-iz.ir و همچنین اسکن QR-Code این آگهی نیز تصویر اسناد مزایده قابل مشاهده و دریافت است.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۱۲۵۸۷۸۵۶۴ آقای شیران و یا با شماره تلفن۰۹۳۳۹۶۱۰۲۷۲ خانم حیدری تماس حاصل فرمایید.
لازم به ذکر است تعدادی از املاک به صورت فروش با اعطای تسهیلات با نرخ ۲۳ % سالانه و در ۶۰ قسط مساوی ماهانه به شرح زیر و طبق شرایط مزایده واگذار خواهد شد،بدیهی است اولویت با پیشنهاد نقدی است.