تاریخ انتشار : سه شنبه 31 مرداد 1402 - 9:46
کد خبر : 12059

شیری در پنجمین رویداد به وقت شما: بسیاری از ایده‌های مسئولان باجه‌های بانکی روستایی پست بانک ایران، قابلیت اجرا دارد و می‌تواند در تمام باجه‌ها عملیاتی شود

شیری در پنجمین رویداد به وقت شما: بسیاری از ایده‌های مسئولان باجه‌های بانکی روستایی پست بانک ایران، قابلیت اجرا دارد و می‌تواند در تمام باجه‌ها عملیاتی شود

مدیرعامل بانک در پنجمین «رویداد به وقت شما» که با هدف بهره گیری از تجربیات و ایده‌های مسئولان باجه‌های بانکی روستایی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، با اشاره به اینکه ایده‌های کاربردی و خلاقانه‌ای در این جلسه از سوی مسولان باجه‌های بانکی روستایی مطرح شد، گفت: بسیاری از ایده‌های ارائه شده مسئولان باجه‌های

مدیرعامل بانک در پنجمین «رویداد به وقت شما» که با هدف بهره گیری از تجربیات و ایده‌های مسئولان باجه‌های بانکی روستایی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، با اشاره به اینکه ایده‌های کاربردی و خلاقانه‌ای در این جلسه از سوی مسولان باجه‌های بانکی روستایی مطرح شد، گفت: بسیاری از ایده‌های ارائه شده مسئولان باجه‌های بانکی روستایی قابلیت اجرا دارد و می‌تواند در تمام باجه‌ها عملیاتی و به کارایی عملکرد سازمان کمک کند.

 

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری در این مراسم با بیان اینکه در بخش تسهیلات، یک قسمت پرداخت تسهیلات به همکاران باجه‌های بانکی روستایی و بخش دیگر اختیار پرداخت تسهیلات به مشتریان بانک است که با ایجاد ظرفیت و توسعه خدمات محقق می‌شود، ادامه داد: بر اساس مصوبه جدید هیات مدیره، به صورت آزمایشی، ۲۰۰۰ میلیارد ریال در اختیار باجه‌های بانکی روستایی بر اساس تعداد مشتری، منابع و سابقه فعالیت قرار خواهد گرفت تا به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه به تشخیص خود به مشتریان پرداخت کنند.
شیری با تاکید بر اینکه موضوع بیمه، معیشت و تسهیلات باجه‌های بانکی روستایی در دستور کار مدیران ارشد قرار دارد، گفت: درآمد باجه‌های بانکی روستایی رابطه مستقیم با حجم فعالیت آنها و توسعه خدمات دارد و باید برنامه‌های بانک منجر به توسعه خدمات این واحدهای بانک شود.
مدیرعامل بانک با اشاره به پیشنهاد صدور کارت شناسایی برای باجه‌های بانکی روستایی تصریح کرد: صدور این کارت‌ها با هدف هویت بخشی باجه‌ها و به رسمیت شناختن آنها اقدام موثری می‌تواند باشد.
وی با تاکید بر اینکه بر اساس قانون باید در ۱۵۱ شهرستان شعبه ایجاد کنیم، افزود: تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نظر مطابق سند نیروی انسانی بانک برای همین منظور است که با صدور مجوز سازمان اداری و استخدامی این مطالبه قانونی محقق می‌شود.
بالاترین مقام اجرایی بانک با بیان اینکه در یک زنجیره خدمات همه در کنار یکدیگر قرار داریم، نه روبروی هم، اظهار کرد: ایده‌های کاربردی شما  به طور قطع مورد بررسی و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
شیری با اشاره به اینکه ایده‌های کاربردی و خلاقانه‌ای در این جلسه از سوی مسولان باجه‌های بانکی روستایی مطرح شد، گفت: بسیاری از ایده‌های ارائه شده مسئولان باجه‌های بانکی روستایی قابلیت اجرا دارد و می‌تواند در تمام باجه‌ها عملیاتی شود و برکارایی عملکرد سازمان کمک کند.
وی در پایان افزود: امروز ارائه خدمات بانکی در باجه‌ها توسعه یافته است و باجه‌های بانکی روستایی می‌توانند ارز اربعین را به زائرین روستایی عرضه کنند و علاوه بر ایفای مسئولیت اجتماعی خود، موجب ارتقا جایگاه برند بانک شوند.
بر اساس این گزارش، در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران پست بانک ایران برگزار شد، ۵۵ باجه بانکی روستایی مدیریت شعب استان چهار محال و بختیاری حضور داشته و تعدادی از ایده‌های جدید مسئولان این دفاتر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

گزارش تصویری