تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1402 - 18:45
کد خبر : 11990

کار در این نظام مبتنی بر اندیشه های اسلامی است

کار در این نظام مبتنی بر اندیشه های اسلامی است

دکتر سیدعباس حسینی در نشستی صمیمانه با برخی از آزادگان شاغل و بازنشسته بانک مسکن دیدار و از مجاهدت آنان قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، ظهر امروز و در آستانه سالگرد بازگشت آزادگان، مدیرعامل بانک مسکن میزبان تنی چند از آزادگان و جانبازان بانک مسکن بود. دکتر سیدعباس حسینی مدیرعامل

دکتر سیدعباس حسینی در نشستی صمیمانه با برخی از آزادگان شاغل و بازنشسته بانک مسکن دیدار و از مجاهدت آنان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، ظهر امروز و در آستانه سالگرد بازگشت آزادگان، مدیرعامل بانک مسکن میزبان تنی چند از آزادگان و جانبازان بانک مسکن بود.

دکتر سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در ابتدای این مراسم، آزادگان را اسوه ایثار و مقاومت خواند و گفت: نمی‌توان شرایط سختی که آزادگان ما تجربه کردند را توصیف کرد. آزادگان قهرمانانی هستند که باید قدردان آنان باشیم.

وی گفت: ما فعالان شبکه بانکی در نظام مقدسی کار می کنیم که دارای مبانی دینی اخلاقی و الهی است. کار در این نظام مبتنی بر اندیشه های اسلامی است و باید اول رضایت خداوند و بعد نیز رضایت مردم را در نظر بگیریم. خدمتگزاری مردم برای ما ثواب است و باید قدر فرصت های خود را بدانیم و به دنبال رضایت مردم باشیم.

دکترسیدعباس حسینی اظهار داشت: شما عزیزان نمایندگان و گل سرسبد مردم در شبکه بانکی و البته متعهد به نظام بودید و از جان مایه گذاشتید. شما از پیروان حضرت علی(ع) و امام حسین(ع) هستید. شما جایگاه ارزشمندی دارید و برای ما دعا کنید تا بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورمان باشیم.

در ادامه این عزیزان از مشکلات خود با مدیرعامل بانک صحبت کردند و از خواسته هایشان گفتند.

در پایان این مراسم مدیرعامل بانک مسکن با اهدای هدایایی از آزادگان و جانبازان شاغل و بازنشسته بانک مسکن، قدردانی به عمل آورد.

۶۰۰۸۰۰۸/۱۶/۲۰۲۳ ۱:۳۶:۴۴ PMhttp://hibna.ir/media//Image/2023/08/202308104623108450_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2023/08/202308104623108450_Thum.jpg

برچسب ها : ،