تاریخ انتشار : دوشنبه 23 مرداد 1402 - 11:01
کد خبر : 11892

همیاران مشتری بخشی از فرآیند بهبود ارتباط بانک با مشتری هستند

همیاران مشتری بخشی از فرآیند بهبود ارتباط بانک با مشتری هستند

مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: برنامه همیار مشتری اخیراً به این اداره کل افزوده شده و انتظار می‌رود با همکاری همیاران مشتری فرآیند بهبود رابطه بانک با مشتری به‌خوبی تکمیل شود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران،

مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: برنامه همیار مشتری اخیراً به این اداره کل افزوده شده و انتظار می‌رود با همکاری همیاران مشتری فرآیند بهبود رابطه بانک با مشتری به‌خوبی تکمیل شود.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دوره آموزشی یک روزه همیاران مشتری در این بانک برگزار شد تا ضمن پایان یافتن فعالیت این نیروها با عنوان همیار بازاریاب، فصل جدیدی از همکاری این کارکنان با شرایط و وظایف جدید آغاز شود.
دکتر «روح الله قاسمیان» مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان، در این نشست اظهار داشت: سال گذشته مرکز تماس بانک به مرکز ارتباط با مشتریان ارتقا یافت و اکنون در این مرکز روزانه بیش از ۱۱هزار و ۵۰۰ تماس پاسخ داده می‌شود.
وی ادامه داد: در بخش افکارسنجی بانک، رابطه با مشتری برعکس شده و بانک با مشتری تماس می‌گیرد. این مرکز در طرح‌هایی همچون مهریار، کالاکارت و… توانسته بررسی‌هایی را انجام دهد که به بهبود این طرح‌ها کمک زیادی می‌کند.
قاسمیان سامانه سرآمد را یکی دیگر از کارهای مهم انجام شده در بانک دانست و گفت: خدمات ارائه شده در پاسخ به استعلامات قضائی در بخش مرکز ارتباط با مشتریان بانک، به‌گونه‌ای بوده که بانک طی ۲ دوره متوالی رتبه نخست شبکه بانکی را کسب کرده است.
مشاور مدیرعامل بانک افزود: باشگاه مشتریان و مرکز افکارسنجی نیز از جمله کارهایی است که در دستور کار است. با تکمیل فرآیند این ۲ مورد نیز رابطه مشتری با بانک بهبود زیادی خواهد یافت. برنامه همیار مشتری نیز اخیراً به اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان افزوده شده و انتظار می‌رود با همکاری همیاران مشتری فرآیند بهبود رابطه بانک با مشتری به‌خوبی تکمیل شود.
وی خاطرنشان ساخت: از همیاران مشتری انتظار می‌رود در آموزش، یادگیری پنل پیشخوان مجازی و همیار شعب، اهتمام لازم را داشته باشند و همچنین از مدیران محترم استان‌ها و رؤسای محترم شعب نیز انتظار داریم همکاری لازم در اجرای این پروژه را داشته باشند.
قاسمیان در پایان تأکید کرد که در برخورد با مشتریان و پرسنل شعبه، همه همیاران مشتری نهایت تعامل و هماهنگی را داشته باشند.