تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1402 - 13:21
کد خبر : 11720

پیام تبریک مدیرعامل بانک کارآفرین به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل بانک کارآفرین به مناسبت روز خبرنگار

احمد بهاروندی در پیامی به مناسبت “هفدهم مردادماه؛ روز خبرنگار”، این روز را به اهالی رسانه و فعالان خبری تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ در پیام مدیرعامل بانک آمده است: این روز بزرگ را به خبرنگاران ساعی و پرتلاش و به ویژه خبرنگاران فعال در نظام اقتصادی

احمد بهاروندی در پیامی به مناسبت “هفدهم مردادماه؛ روز خبرنگار”، این روز را به اهالی رسانه و فعالان خبری تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ در پیام مدیرعامل بانک آمده است: این روز بزرگ را به خبرنگاران ساعی و پرتلاش و به ویژه خبرنگاران فعال در نظام اقتصادی کشور تبریک می گویم و امیدوارم تمامی تلاشگران عرصه رسانه با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی موفق و پیروز باشند.
در دنیای امروز و به رغم بروز و ظهور تکنولوژی‌های نوین ارتباطی، مطبوعات همچنان بعنوان رکن چهارم دموکراسی جایگاه ویژه خود را حفظ کرده اند و خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بعنوان طلایه‌داران آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی قلمداد می‌شوند.

دکتر بهاروندی
ناگفته پیداست؛ در عصـر دسترسی آزاد به اطلاعـات، نقش بی بدیـل و مؤثـر خبرنگـاران در تحلیل، معرفی و انعکاس رویدادهای کشور غیر قابل اغماض است. بی شک، عبور کشور از این برهه دشوار تاریخی با توجه به شرایط خطیر اقتصادی، مرهون تلاش این عزیزان خواهد بود و امیدوارم که با اندیشه تاثیرگذار و قلم امیدبخش اصحاب رسانه شاهد اعتمادآفرینی در جامعه و بازگشت پویایی به نظام بانکی و اقتصادی کشور باشیم.
امید است در پرتو توکل به ذات حضرت حق، صاحبان اندیشه و قلم در انجام مسئولیت‌های خود بیش از گذشته موفق باشند و در راه اعتلا و توسعه کشور عزیزمان “ایران” گام‌های بلند و استوار بردارند و از هیچ کوششی در این خصوص فروگذار نکنند.
این روز که با ایام سوگواری بزرگ‌مرد آزاده تاریخ سید وسالار شهیدان، امام حسین (ع) مصادف شده است را به‌تمامی خبرنگاران آزاد، مستقل و متعهد تبریک گفته و برای یکایک آنان آرزوی بهروزی و موفقیت دارم.