تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مرداد 1402 - 18:46
کد خبر : 11579

اعلام اسامی شعب کشیک بانک اقتصادنوین در روزهای ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

اعلام اسامی شعب کشیک بانک اقتصادنوین در روزهای  ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

بانک اقتصادنوین اسامی شعب کشیک خود در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در پی اعلام تعطیلی سراسری به دلیل گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای ۱۱ و ۱۲ مردادماه سال جاری، شعب کشیک این بانک در روزهای یاد شده از ساعت

بانک اقتصادنوین اسامی شعب کشیک خود در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در پی اعلام تعطیلی سراسری به دلیل گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای ۱۱ و ۱۲ مردادماه سال جاری، شعب کشیک این بانک در روزهای یاد شده از ساعت ۹:۱۵ تا ۱۱:۴۵ خدمات ضروری بانکی را به مشتریان ارجمند ارائه خواهند کرد.

شایان ذکر است بنابر اعلام بانک مرکزی، در بازه زمانی مذکور سامانه‌های ساتنا و چکاوک تعطیل بوده و دستور پرداخت و پردازش چک در این سامانه‌ها انجام نخواهد شد. همچنین پردازش سامانه پایا مشابه سایر روزهای تعطیل و با یک چرخه واحد (۱۲:۴۵) خواهد بود.

گفتنی است مشتریان گرامی می‌توانند با استفاده از خدمات الکترونیکی این بانک به‌ویژه اینترنت‌بانک و اپلیکیشن همراه‌نوین اغلب خدمات مورد نیاز خود را به‌صورت غیرحضوری دریافت کنند.

علاوه بر خدمات یادشده، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ در تمام ایام هفته و به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پشتیبانی از مشتریان ارجمند هستند.