تاریخ انتشار : دوشنبه 9 مرداد 1402 - 14:28
کد خبر : 11533

دسترسی به جزییات تسهیلات برای مشتریان بانک توسعه صادرات ایران امکان پذیر شد

دسترسی به جزییات تسهیلات برای مشتریان بانک توسعه صادرات ایران امکان پذیر شد

با عملیاتی شدن سامانه یکپارچه سرویس ها (دریس) در بانک توسعه صادرات ایران، دسترسی به جزییات تسهیلات برای مشتریان این بانک امکان پذیر شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، «سامانه دریس» با تلاش مدیریت امور فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی بانک توسعه صادرات ایران و معاونت اعتبارات این

با عملیاتی شدن سامانه یکپارچه سرویس ها (دریس) در بانک توسعه صادرات ایران، دسترسی به جزییات تسهیلات برای مشتریان این بانک امکان پذیر شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، «سامانه دریس» با تلاش مدیریت امور فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی بانک توسعه صادرات ایران و معاونت اعتبارات این بانک طراحی ، پیاده سازی و عملیاتی شد.
” سامانه دریس” بانک توسعه صادرات ایران، اولین سرویسی است که اطلاعات تسهیلات دریافتی مشتریان را نمایش می دهد.
لازم به ذکر است در گام اول این امکان برای مشتریان حقیقی فراهم شده و به زودی نسخه مشتریان حقوقی نیز فراهم و در پورتال رسمی بانک بارگزاری خواهد شد.
مشتریان بانک می توانند برای استفاده از این سرویس به پورتال رسمی بانک مراجعه و از منوی خدمات الکترونیک، سامانه دریس را انتخاب و پس از انجام فرآیند ثبت نام، وارد حساب کاربری خود در سامانه دریس شوند.
مشتریان می توانند در این سامانه، لیست تسهیلات دریافتی به همراه جزییات و فایل اسکن شده قرارداد خود را مشاهده کنند.